4K Video Downloader & Converter

Vložte adresu URL videa nebo seznamu skladeb, které chcete převést a stáhnout.

Začátek / konec seznamu skladeb
Na stahování je povoleno pouze 20 položek seznamu. Můžete zahájit další stahování v rozmezí od 1 do 20, například pokud si chcete stáhnout větší seznamy skladeb.

Stahování videí s čtyřikrát vyšším rozlišením než Full HD (1080p) je nejsladším snem mnoha lidí. Ale je čas přestat snít a uskutečnit fantazii právě tady v CoConvert s naším nástrojem pro stahování videa 4K!

Nyní si můžete bez problémů stáhnout všechna požadovaná videa z nesčetných webů v kvalitě videa až 4K. Zde můžete mít zdarma přístup k jednomu z nejkomplexnějších stahovačů, které najdete na webu.

Další informace o rozlišení 4k, naší platformě a způsobu stahování videí ve 4K níže.


Stojí 4K rozlišení za to?

4K videa mají tendenci být velkými soubory. I pouhé 1 minutové video v rozlišení 4K odpovídá souboru 375 Mb. Ve výsledku mnoho lidí stále přemýšlí, jestli taková vysoká kvalita za to opravdu stojí. A odpověď je ano.

Rozlišení 4K, komerčně známé jako Ultra HD, odkazuje na rozlišení displeje kolem 4000 pixelů. Tato kvalita videa (3840 x 2160 pixelů) je čtyřnásobkem rozlišení pixelů oproti kvalitě Full HD (1920 x 1080 pixelů). A pokud jde o rozlišení řádků, je to dvakrát (2160p) než rozlišení 1080p. Stručně řečeno, 4K je čtyřikrát vyšší kvalita videa než FULL HD rozlišení (1080p). Proto jeho jméno.

Rozdíl mezi videy 4K a 1080p je téměř stejný mezi rozlišeními SD a HD. To znamená, že rozdíl je obrovský. Všechno vypadá mnohem realističtěji, jasněji a živěji. Můžete téměř cítit, že věci na obrazovce jsou ve skutečnosti přímo před vaší tváří.

Věříme tedy, že 4K za to opravdu stojí. Pokud máte zařízení schopná přehrávat video v tomto rozlišení, měli byste z nich vytěžit maximum. A můžete to začít stahovat videa v této kvalitě videa zde na CoConvert.


Proč stahovat videa v rozlišení 4K pomocí CoConvert?

Existuje mnoho důvodů ke stahování videí z Internetu pomocí stahovacích programů, jako je ten náš. A všechny důvody souvisejí se skutečností, že přehrávání videí v režimu offline přímo z pevného disku vašeho zařízení nepřekoná nic. Bez ohledu na to, jak přímý je streamovaný obsah, sledování věcí offline je to nejlepší.

Podívejme se proč:

A to jsou důvody, proč stahovat videa v rozlišení 4K z libovolného webu pomocí platforem, jako je ta naše.


Jak stahovat 4K videa pomocí CoConvert

Zde si můžete zdarma stáhnout videa v rozlišení 4K.

Proces je docela jednoduchý. Výsledkem je, že k používání našeho nástroje pro stahování nepotřebujete žádné technické znalosti v oblasti výpočetní techniky. Je to díky uživatelsky přívětivému rozhraní platformy, které je navrženo tak, aby bylo snadno použitelné pro každého. A video bude připraveno ke stažení téměř okamžitě, protože CoConvert je jedním z nejrychlejších stahovačů.

Chcete-li stáhnout videa v rozlišení 4K na CoConvert, postupujte takto:

  1. Vyhledejte adresu URL videa nebo seznamu videí, které chcete stáhnout.
  2. Zkopírujte a vložte adresu URL do pole „Sem vložte adresu URL“, které vidíte výše.
  3. Jako výstup formátu zvolte WEBM - 4K.
  4. Klikněte na NASTAVENÍ a nastavte začátek a konec seznamu skladeb (volitelné).
  5. Klikněte na tlačítko STÁHNOUT.

A to je vše, co musíte udělat. Poté budete moci stáhnout video v rozlišení 4K po několika sekundách.

Jak vidíte, stahování 4K videí je s naší platformou jednoduché. Zvládnete to za pár kliknutí.

Mějte však na paměti, že pokud obsah, který chcete stáhnout, není nativně v rozlišení Ultra HD, nemá smysl stahovat jej ve 4K. Taková věc nezlepší kvalitu videa.


Z jakých webových stránek je možné stahovat videa pomocí CoConvert?

CoConvert je komplexní nástroj pro stahování ve smyslu, který vám umožňuje stahovat obsah v 9 různých formátech a různých rozlišeních videa (od 360p do 8K rozlišení). A nejen to, ale umožní vám stahovat videa z nejpopulárnějších stránek a dalších.

CoCoconvert můžete použít ke stahování videí ze stovek webů. YouTube, Instagram, Viki, Facebook, Twitter, Vimeo, Dailymotion, Pinterest, Reddit ... A seznam pokračuje dál a dál. A pokud je video v rozlišení 4K, nezapomeňte si ho stáhnout v této kvalitě.


Na jakých zařízeních je CoConvert k dispozici?

CoConvert je k dispozici pro většinu moderních zařízení, jako jsou zařízení Apple, zařízení Android, počítače se systémem Windows a tablety Amazon Kindle Fire. Pokud jeden z nich vlastníte, můžete jej bez problémů použít. Stejně tak můžete k CoConvert přistupovat téměř z jakéhokoli webového prohlížeče, včetně Opera, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox a Safari.


Je bezpečné používat 4K Video Downloaders?

Před nějakou dobou mají stahovači mezi některými špatnou pověst. Je to proto, že některé nástroje znamenají pro vaše zařízení skutečnou hrozbu. Například by jejich zařízení mohlo získat viry nebo malware. Nebo můžete na webu najít phishingové hrozby. Ale to není případ CoConvert.

CoConvert je bezpečné místo pro stahování videí ve 4K. Web pravidelně testujeme, abychom zabránili jakékoli kybernetické hrozbě mimo platformu, a splňujeme bezpečnostní standardy Google. Proto se u nás nemáte čeho bát.

Stáhněte si všechna 4K videa, která chcete, na CoConvert. S vámi ani s vaším zařízením se nic nestane.