Převaděč YouTube na AAC

Vložte adresu URL videa nebo seznamu skladeb, které chcete převést a stáhnout.

Začátek / konec seznamu skladeb
Na stahování je povoleno pouze 20 položek seznamu. Můžete zahájit další stahování v rozmezí od 1 do 20, například pokud si chcete stáhnout větší seznamy skladeb.

Zde na CoConvert můžete převádět a stahovat jakékoli video z YouTube do AAC. Poskytujeme vám zdarma jednoho z nejúčinnějších online převaděčů. Pomocí naší platformy můžete bez problémů převést jakékoli video z YouTube na AAC během pouhých několika sekund pomocí tabletu, počítače nebo telefonu.

Začněte používat CoConvert pro převod videí a stahování ve formátu AAC. Je to nejrychlejší způsob, jak mít na svém zařízení oblíbenou hudbu a podcasty z YouTube. Přestaňte tedy hledat jiné způsoby a použijte náš online převodník hned teď. Všechno bude přístupnější, pokud to uděláte.


Co je AAC?

Advanced Audio Coding, známý jako AAC, je standard digitálního kódování zvuku pro zvukové soubory založený na ztrátové kompresi zvuku. Byl vyvinut společností Fraunhofer IIS, AT&T Bell Laboratories, Dolby a Sony Corporation jako nástupce formátu MP3, a proto má lepší kvalitu zvuku se stejnou bitovou rychlostí než jeho starší bratr. Tento pokrok týkající se MP3 byl možný díky novému vývoji metod komprese dat. Proto je součástí rodiny MPEG, zejména specifikací MPEG-2 a MPEG-4.

Ačkoli se to zdá být nejasný formát, není tomu tak, protože se jedná o výchozí zvukový formát pro iPody, iPhony, iPady, iTunes a další platformy, jako je Nintendo 3DS a Sony PlayStation 3. Podobně tento formát podporuje spousta zařízení, včetně Telefony Android a všechny počítače.


Vylepšení formátu AAC oproti formátu MP3

Jako nástupce MP3 AAC ukazuje následující vylepšení:

AAC byl navržen jako nástupce formátu MP3 v krátkých a jednodušších slovech. Proto formát překonává většinu omezení MP3 a používá pokročilejší technologii. To vše znamená vyšší věrnost a lepší kvalitu zvuku než MP3 při stejné přenosové rychlosti.

Převeďte svá oblíbená videa z YouTube do formátu AAC pomocí CoConvert. Má stejné výhody MP3 jako malá velikost úložiště, ale celkově je to lepší.


Jak převést videa z YouTube na AAC

Proces je snadný a přímý. Může to udělat kdokoli, protože jediná věc, kterou potřebujete vědět pro převod videí s naší platformou, je hledat videa na YouTube a klikat. K tomu nepotřebujete žádné znalosti o úpravách a výpočtu ani stahovat drahé aplikace. Jediné, co musíte udělat, je použít CoConvert.

Stručně řečeno, pro převod a stahování videí z YouTube do formátu AAC musíte:

  1. Vyhledejte odkaz na video nebo seznam videí, které chcete převést a stáhnout na YouTube.
  2. Zkopírujte to. Poté jej vložte do pole „Sem vložte adresu URL“.
  3. Vyberte výstup formátu (v tomto případě AAC)
  4. Kliknutím na nastavení nastavíte, kolik a jakých videí chcete v případě potřeby stáhnout ze seznamů skladeb.
  5. Klikněte na tlačítko pro stažení.

Uvidíte, jak CoConvert převede všechna požadovaná videa během několika sekund (nebo minut, pokud se rozhodnete převést desítky videí najednou). Bude mít videa připravena ke stažení přímo do vašeho zařízení velmi rychle.

Použijte tedy CoConvert; dáme vám nejjednodušší a nejrychlejší způsob převodu videí z YouTube na AAC.


Převádějte celé seznamy skladeb YouTube do formátu AAC pomocí CoConvert

CoConvert jde nad rámec funkcí většiny převaděčů tím, že vám dává možnost převádět a stahovat celé seznamy skladeb najednou namísto jednoho videa najednou.

Taková funkce je praktická, zvláště pokud máte za úkol stahovat kompletní alba. Alba se počítají v průměru asi s devíti skladbami, takže byste museli provést proces převodu devětkrát, aby se jedna uložila do vašeho zařízení. Někteří umělci ale produkují dlouhá alba s patnácti nebo dokonce více než dvaceti skladbami a převádějí dvacet různých videí po jednom, což zní únavně. S používáním CoConvert se ale nemusíte bát. V případě potřeby musíte videa shromáždit do seznamu videí na YouTube a místo jediného videa vložit odkaz na seznam videí do pole URL. Tímto způsobem vám CoConvert převede všechna videa v seznamech skladeb najednou.

Díky této funkci je CoConvert podstatně rychlejší než většina převaděčů. Vyberte si mezi jinými možnostmi, pokud je vaším hlavním zájmem rychlost a kvalita.


CoConvert je bezpečný.

Nebudeme vám to vyčítat, pokud jste zde noví a myslíte si, že naše platforma není nějak bezpečná. Online převaděči a stahovatelé mají i dnes špatnou pověst. Ale při používání naší platformy pro převod videí z YouTube na AAC si můžete přestat dělat starosti.

CoConvert je webový nástroj pravidelně testovaný, aby byly bezpečnostní standardy vysoké a aktualizované. Podobně web splňuje všechna bezpečnostní pravidla Google a přijímáme vlastní opatření, abychom udrželi naše uživatele v bezpečí. Při používání naší platformy zde nenajdete spyware, adware ani žádné jiné typy malwaru. Phishing je také na webu.

Proto převádějte a stahujte videa pomocí CoConvert. Jsi v bezpečí a zdravý.


Stáhněte si seznamy skladeb YouTube a převeďte je na AAC.

CoConvert je jednou z nejlepších možností převodu a stahování videí z YouTube do formátu ACC a obecně. Můžete převádět videa z YouTube až do osmi dalších různých formátů. Jedná se o MP3, M4A, WEBM, FLAC, OPUS, OGG, WAV a MP4.

Naše platforma je také snadno použitelná a rychlá ve srovnání s jinými převaděči a dokonce vám umožňuje stahovat celé seznamy skladeb.

Takže začněte používat CoConvert. Jsme nejlepší převaděč internetu!