Převaděč YouTube na WAV

Vložte adresu URL videa nebo seznamu skladeb, které chcete převést a stáhnout.

Začátek / konec seznamu skladeb
Na stahování je povoleno pouze 20 položek seznamu. Můžete zahájit další stahování v rozmezí od 1 do 20, například pokud si chcete stáhnout větší seznamy skladeb.

Jaký je váš oblíbený hudební žánr? Nezáleží na tom, jestli jde o rock, pop, elektronickou hudbu nebo klasickou hudbu, YouTube je jedním z nejlepších způsobů, jak poslouchat vaše oblíbené skladby a objevovat nové. Ale je ještě lepší poslouchat vaše preferované umělce offline s nejlepší možnou kvalitou, kterou poskytuje pouze formát WAV. Ale jak to můžete udělat?

Protože YouTube má prakticky nekonečný obsah, optimální metodou pro vytvoření vašeho osobního seznamu skladeb je převod hudebních videí do formátu WAV a jejich stahování. A můžete to udělat zde na Coconvert pomocí našeho online bezplatného převaděče, jednoho z nejlepších na celém webu.

Pokračujte v čtení a objevte, proč je WAV nejlepší volbou pro poslech hudby v nejvyšší možné kvalitě!


Co je zvukový formát WAV?

Vydáno v srpnu 1991, formát zvukových souborů Waveform, populárně známý jako WAV díky rozšíření názvu souboru, je formát zvukových souborů vyvinutý společnostmi IBM a Microsoft.

Formát souboru WAV je nezpracovaný zvukový formát, který obsahuje hlavně nekomprimovaný bezztrátový zvuk. Tím je zajištěna nejvyšší možná kvalita zvuku, protože zaznamenaný zvuk zůstává neposkvrněný a věrný. Z tohoto důvodu je Wav zvukovým formátem volby pro hudební průmysl a podobně. A pokud vás zajímá, jak rozšířený je tento formát, vezměte v úvahu, že se jedná o standardní zvukový formát pro Windows PC.

Mají však mírnou nevýhodu: soubory WAV zabírají spoustu úložného prostoru, protože se jedná o nekomprimovaná data. 1minutový soubor WAV může mít velikost 10 MB nebo dokonce 16 MB. Je to všechno pro vysokou věrnost!


Výhody používání WAV

Formát souboru WAV zaručuje ultra vysokou kvalitu zvuku a nejvyšší možnou věrnost zvuku. To je možné, protože jde o nekomprimovaný formát a neztrácí žádná data, jak se to děje u souborů MP3, které obětují kvalitu zvuku pro malé velikosti souborů. Stručně řečeno, soubory WAV zní téměř jako přesné repliky původního zdroje zvuku. Podívejme se ale na jejich odlišné výhody oproti komprimovaným zvukovým formátům, jako je MP3:

Dokud vám tedy úložný prostor nebude dělat problém a máte ostré ucho, které touží po vysoce kvalitním zvuku, jsou soubory WAV pro vás.

Začněte nyní převádět všechna požadovaná videa z YouTube do zvukového formátu WAV na Coconvert; je to nejlepší volba ze všech.


Proč stahovat videa z YouTube

Ačkoli poslech hudby přímo z Youtube je docela snadný a hojný, pouhý akt streamování znamená určitá omezení. Podívejme se na výhody stahování videí z YouTube pomocí CoConvert.

  1. Za prvé vám dává svobodu. YouTube vždy vyžaduje, abyste byli připojeni k internetu. Jinak byste k videím neměli přístup. Připojení k internetu není k dispozici všude, takže hudbu z YouTube nemůžete poslouchat, kdykoli chcete, ale pouze když jste připojeni k internetu. To se nestane, když máte hudbu uloženou v zařízení, protože přehráváte skladby offline, aniž byste vůbec potřebovali internet. Při stahování hudby můžete na svém preferovaném zařízení poslouchat své oblíbené umělce kdekoli a kdykoli.
  2. Šetříte peníze. Internet není zdarma; všichni to víme. Pokud používáte Youtube k poslechu hudby, spotřebovali byste od 114 MB do 1,65 GB za hodinu, v závislosti na zvolené kvalitě. A poslech hudby je činnost, kterou mnoho lidí baví dělat celé hodiny. Přesto by to bylo nákladné, kdyby vás konkrétní datový paket omezoval. Takže ušetříte peníze stažením hudby z YouTube a jejím poslechem offline.
  3. Vyhnete se zpoždění. Zpoždění je nejotravnějším nepřítelem pomalého nebo nestabilního připojení k internetu. Je velmi frustrující poslouchat skladbu, která se zastaví každých pět sekund, a proto streamování není pro některé to nejlepší. Ale taková věc se nestane, když máte hudbu uloženou v zařízení.
  4. Žádné reklamy. Téměř stejně nepříjemné jako zpoždění jsou reklamy na YouTube občas velmi dráždivé. Například při poslechu hudebního alba poslední věcí, kterou chcete, je, aby nevyžádané video zastavilo přehrávání vašich oblíbených skladeb. Stažením hudby z YouTube pomocí našeho online nástroje se můžete navždy rozloučit s reklamami.

A to jsou hlavní výhody stahování videí YouTube namísto jejich přehrávání online.

Existuje ale ještě jeden související s převodem videí YouTube na soubory WAV. Tímto způsobem budete mít kdykoli přístup ke skladbám v nejvyšší možné kvalitě a nebudete závislí na rychlosti internetu, abyste je mohli přehrávat. Začněte používat CoConvert; poskytujeme vám nejlepší nástroj pro převod z YouTube na WAV na internetu.


Jak převést videa z YouTube nebo seznamy skladeb do formátu WAV

Konverze a stahování videí z YouTube pomocí CoConvert je něco přímého. Nejlepší vlastností je, že vám umožníme převádět a stahovat celé seznamy skladeb YouTube, abyste mohli získat až 100 videí najednou. A proces je rychlý. Trvá to jen několik kliknutí.

Jediné, co musíte udělat, je:

  1. Vyhledejte odkaz na video nebo seznam videí YouTube, které chcete stáhnout.
  2. Zkopírujte a vložte jej do pole URL výše.
  3. Jako výstupní formát zvolte WAV.
  4. Pokud potřebujete nakonfigurovat, kolik videí chcete stáhnout ze seznamu skladeb, klikněte na nastavení.
  5. Klikněte na Stáhnout.

A to je vše, co musíte udělat. CoConvert převede videa z YouTube na WAV během několika sekund a poté si je stačí stáhnout.


Převeďte videa z YouTube na WAV pomocí Coconvert

Pokud vám nechybí úložný prostor a jste milovníky hi-fi, můžete pomocí aplikace CoConvert převést videa z YouTube do formátu WAV. Je to jediný způsob, jak získat zvuk nejvyšší kvality.