הורד והמיר סרטונים ופלייליסטים מ- Youtube & More

הכנס את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להמיר ולהוריד.

פלייליסט התחלה / סיום
רק 20 פריטי פלייליסט מותרים להורדה. אתה יכול להתחיל הורדות נוספות שנע בין 1 - 20 למשל אם אתה רוצה להוריד רשימות השמעה גדולות יותר.

הורד ממיר הווידיאו הטוב ביותר של YouTube בכל האינטרנט!

YouTube.com הוא פורטל הווידיאו הפופולרי ביותר והאתר השלישי ביותר ביקר בעולם. הצלחתה נובעת מנוחותה ונוחות השימוש בה, אך יש לה מגבלות על הורדת סרטונים מיוטיוב בחינם. לא ניתן לשמור את כל הסרטונים בשיטות הרגילות.

CoConvert הוא כלי מקוון המציע את הדרכים המהירות ביותר להוריד קטעי וידאו מקוונים בחינם, אפילו פלייליסטים שלמים! מתן האיכות הטובה ביותר של סרטונים שנשמרו. נסה את זה ותראה שזה מוריד הווידאו YouTube הנוח והפשוט ביותר שאי פעם השתמשת בו!

CoConvert הוא כלי נהדר שמאפשר לך להוריד ולהמיר קטעי וידאו ופלייליסטים מיוטיוב, וכמעט מכל אתר מדיה פופולרי - עיין ברשימת האתרים הנתמכים שלנו.

תוכל להמיר ולהוריד את קטעי הווידאו שלך ל- 4K או 8K כפורמט WEBM, או עד 1440p כ- MP4.


המר את סרטוני YouTube המועדפים עליכם להרבה פורמטים שונים!

מחפש דרכים ליהנות מהמוזיקה המועדפת עליך במצב לא מקוון? אתה נמצא רק שני לחיצות כדי להוריד ולקבל אותו איתך לכל מקום שאתה הולך ללא עלויות על ידי המרת YouTube ל- M4A, WAV, MP3, FLAC, ועוד!


הורד בקלות פלייליסטים של YouTube

אם אתה רוצה ללמוד כיצד להוריד את כל רשימת ההשמעה שלך ב- YouTube, אנו מכוסים!

כמה שזה נשמע פשוט, CoConvert מאפשר לך להוריד עד 100 סרטוני YouTube באופן מקוון בלחיצה אחת בלבד! - וכשהם מקובצים כפלייליסט, תוכל להמיר את רשימת ההשמעה שלך ב- YouTube ב- mp3 באותו תהליך.

לשם כך, עליך להעתיק רק את כתובת האתר של רשימת ההשמעה שלך בתיבת ה- URL, בחר את מספר הסרטונים שברצונך להוריד אצווה, וזהו!


CoConvert WebApp לנייד

היפטר מהלחץ שלא למצוא אתר להורדת קטעי וידאו שאינם ידידותיים לניידים, ה- CoConvert WebApp שלנו לנייד הוא הדרך להוריד קטעי וידאו ופלייליסט ביוטיוב בקלות ובחינם!

זה עובד בדיוק כמו גרסת שולחן העבודה, אך מותאם 100% לנייד ללא הגבלות, מגבלות וללא צורך להתקין דבר. הורד והמיר סרטוני YouTube מהטלפון שלך עכשיו!


הורד סרטוני פייסבוק ואינסטגרם עם CoConvert

מתקשים להוריד סרטונים מפייסבוק או אינסטגרם? משלמים ללא צורך? זה בהחלט נחלת העבר.

עם CoConvert הבעיות שלך נפתרות! לא רק שתוכלו להוריד קטעי וידאו של פייסבוק ב- HD תוך שניות ספורות, אלא תוכלו גם להוריד את Livestreams של פייסבוק לאחר שיסיימו.


באילו פורמטים אוכל להמיר את הסרטונים שלי?

אתה יכול להמיר את הסרטונים שלך מיוטיוב ובכל מקום באינטרנט לפורמטים הבאים: MP3 (אודיו), M4A (אודיו), WEBM (אודיו), AAC (אודיו), FLAC (אודיו), OPUS (אודיו), OGG ( אודיו), WAV (אודיו), MP4 (וידאו 360p), MP4 (480p וידאו), MP4 (720p וידאו), MP4 (1080p וידאו), MP4 (1440p וידאו), WEBM (4K וידאו), WEBM (8K וידאו).


האם זה בטוח להוריד קטעי וידאו של YouTube או להמיר אותם ל- MP3 מדף זה?

לאתרי הורדות וממירים של YouTube לרוב יש מוניטין גרוע בכך שהם מוטרדים מאיומי דיוג ותוכנות זדוניות לאורך זמן, אפילו מצדדים שלישיים! אבל זה לא המקרה שלנו.

זהו למעשה אתר שבדקנו באופן קבוע והיה חלק, מהיר, בטוח, אמין ויעיל בהעברת קבצי MP4, WEBM, MP3 ו- M4A באיכות גבוהה, ללא איום של זיהומי וירוסים ותוכנות ריגול.


האם CoConvert שומר את הסרטונים שהורדו או שומר עותק מהם?

CoConvert לא שומר סרטונים שהורדו על ידי המשתמשים שלנו. כל הסרטונים מאוחסנים בשרתים המתאימים בכל עמוד. CoConvert הוא אתר אנונימי לחלוטין.