הורדת קליפ של עווית

הכנס את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להמיר ולהוריד.

פלייליסט התחלה / סיום
רק 20 פריטי פלייליסט מותרים להורדה. אתה יכול להתחיל הורדות נוספות שנע בין 1 - 20 למשל אם אתה רוצה להוריד רשימות השמעה גדולות יותר.

בעידן זה של האינטרנט והסטרימינג, Twitch הוכיחה את עצמה כמקורות הבידור הטובים ביותר באינטרנט שנה אחר שנה, במיוחד לאלה המעוניינים בסטרימינג בשידור חי.

בין אם כדי להזרים הדרכות, משחקי משחק, טורנירים, הדגמות או כל מה שקשור לעולם משחקי הווידאו, Twitch היא הפלטפורמה המושלמת בשבילך. זה בכל זאת שירות הסטרימינג החי הגדול ביותר בעולם עם מאות מיליוני משתמשים.

אנו יודעים כי פלטפורמה זו חשובה לגיימרים. לכן, אנו נותנים לכם כאן ב- CoConvert את הכלי המושלם להורדת הסרטונים האהובים עליכם מ- Twitch: ההורדה שלנו של Clips Twitch.

גלה את היתרונות של הכלי ואיך הפלטפורמה שלנו עובדת בהמשך!


מהו קליפ של עווית?

כפי שאתה אולי יודע, Twitch היא בעיקר פלטפורמה להזרמה חיה. עם זאת, הוא מציע גם סרטונים לפי דרישה (VOD), שהם סרטונים שתוכלו להזרים בכל עת. כל הזרמים החיים של Twitch הופכים ל- VOD לאחר סיומם, אך הם מתארחים באתר רק עד 60 יום אם אתה משתמש פרימיום. ברגע שתקופה זו מסתיימת, ה- VOD כולו נעלם לנצח מכיוון שעווית מוחקת אותו.

למרות זאת, יש דרך 'להנציח' סרטונים בשרתי Twitch, והיא יצירת קטעי Twitch מהזרמים החיים החביבים עליכם.

קליפ הוא סוג VOD ב- Twitch שנוצר מסטרימינג בשידור חי; זהו, בקיצור, קטע או קטע מזרם מסוים שכל משתמש יכול ליצור. הקליפים יכולים להיות באורך של 5 עד 60 שניות, ובניגוד ל- VOD נפוצים, הם לא יפוגו. ברגע שתיצור קליפ, הוא יופיע ב- Twitch לנצח אלא אם תמחק אותו.

אז יחד עם הדגשים, קליפים הם הדרך הטובה ביותר לגרום לרגעים הטובים ביותר בכל זרם להימשך לנצח. ותוכלו להוריד אותם בעזרת הכלי שלנו.


מהו הורדה מקוונת של קליפים בעווית?

בין תכונותיו הרבות, CoConvert הוא גם הורדת קליפים מקוונים של Twitch. כלומר, זהו כלי מבוסס אינטרנט להורדת קליפים מ- Twitch מדפדפן אינטרנט ללא צורך בהתקנת תוכנית חדשה כלשהי במכשיר שלך.

מכיוון שזה עובד באינטרנט, כל התהליכים נעשים בענן במקום במחשב או במכשיר הנייד שלך, ומבטיחים המרות והורדות מהירות.

הורדות מקוונות כמו CoConvert מציגות יתרונות רבים, בעיקר הורדות מהירות עליונה ופשטות. אך מעבר לכך, ובמקרה של Twitch, היתרון העיקרי שהם מספקים הוא שהם הדרך היחידה להוריד קליפים מ- Twitch מכיוון שהפלטפורמה עצמה לא מאפשרת לך לעשות זאת. אז אם אתה רוצה להוריד קליפים של Twitch, השתמש בכלי שלנו ב- CoConvert.


כיצד להוריד קליפים של עווית ב- CoConvert

כמו בכל דבר אחר ב- CoConvert, הורדת קליפים מ- Twitch בעזרת הכלי שלנו היא פשוטה ומהירה. דברים מעטים בעולם קלים יותר. ואל תדאג אם אין לך שום ידע במחשוב, כי אתה רק צריך לדעת איך ללחוץ או להקיש ולגלוש באינטרנט.

כדי להוריד קליפים של עווית באמצעות הורדת הקליפים שלנו, עקוב אחר השלבים הבאים:

  1. חפש ב- Twitch את כתובת האתר של הקליפ / אוסף שברצונך להוריד.
  2. העתק והדבק אותו בתיבה 'הכנס URL כאן' למעלה.
  3. בחר את האיכות עליה תרצה להוריד את הסרטון.
  4. לחץ על הגדרות. לאחר מכן, קבעו את ההתחלה והסוף של רשימת ההשמעה של Twitch (אופציונלי).
  5. לחץ על הורד.

ותוך מספר שניות CoConvert יעבד את הקליפ של Twitch כך שתוכל להוריד אותו כמעט באופן מיידי.

כפי שאתה יכול לראות, תהליך ההורדה באתר שלנו הוא פשוט יותר מרוב השיטות. העצה שלנו היא להשתמש בפלטפורמה שלנו כדי להוריד קליפים של Twitch בצורה הכי קלה שיש.

האם ניתן להוריד אוספי Twitch?

ב- Twitch אפשר גם לקבץ סרטונים בפלייליסט לארגון טוב יותר. אלה נקראים אוספים בתוך הפלטפורמה.

אנו מאפשרים לך להוריד אוספי Twitch שלמים של כל הסרטונים בבת אחת ב- CoConvert. ההבדל היחיד בהורדת קליפ יחיד הוא שעליך להוסיף את כתובת ה- URL של אוסף Twitch במקום את זה של קליפ Twitch. והטוב ביותר הוא שהתהליך מהיר כמעט כמו בהורדת קליפ אחד.

אם התוכנית שלך היא להוריד יותר מקליפ אחד, תוכל להאיץ את ההורדות באמצעות תכונת CoConvert זו מכיוון שאנו מאפשרים לך להוריד אוספים של אפילו 100 קליפים. ולכן הכלי שלנו הוא המהיר ביותר באינטרנט.

באיזה איכות וידאו ניתן להוריד את הקליפים?

זה תלוי לחלוטין באיכות הווידיאו המקורית של התוכן. אם הקליפ שתרצה להוריד הועלה ל- Twitch באיכות 480p, אין שום דרך שתוכל להוריד אותו באיכות גבוהה יותר. אבל היה סמוך ובטוח שאם הקליפ של Twitch נמצא ב- HD, תוכל להוריד אותו באיכות הווידאו הזו בלי שום בעיה.

אתה יכול להוריד קליפים של Twitch ב- 360p, 480p, 720p, 1080p, 2K, 4K ואפילו 4K אם תרצה בכך.

באילו מכשירים קיים CoConvert?

אנו נהיה ישירים ונאמר לך שכנראה תהיה לך גישה ל- CoConvert ללא קשר למכשיר שבו אתה משתמש אם יש לך חיבור לאינטרנט. אתה יכול להוריד קטעי Twitch כמעט עם כל מכשיר באמצעות הפלטפורמה שלנו.

ה- Download Twip Clip Downloader שלנו עובד עם מחשבי Windows, מחשבי מק, מכשירי iOS, טלפונים וטאבלטים של Android וטאבלטים של אמזון קינדל Fire. כמו כן, תוכל לגשת לכלי שלנו דרך כל דפדפן אינטרנט, כולל הפופולריים ביותר כמו אופרה, ספארי, מיקרוסופט אדג ', גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס.

האם זה בטוח להוריד קליפים מ- Twitch?

זה תלוי לחלוטין בשיטה בה אתה משתמש. דרכים מסוימות עלולות לסכן את המכשיר שלך. אתה יכול לחשוף את המכשיר הנייד או המחשב שלך לתוכנות זדוניות או למצוא איומי פישינג על ידי בחירה לא נכונה.

זה לא המקרה עם CoConvert. הפלטפורמה שלנו נקייה לחלוטין מוירוסים ומכל סוג אחר של איומי סייבר, בהתחשב בבדיקות הרגילות שלנו. לכן, אנו מספקים לך דרך אמינה ובטוחה להוריד את קטעי ה- Twitch ואת האוספים המועדפים עליך בכמה לחיצות תוך שניות.