ממיר YouTube ל- MP4

הכנס את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להמיר ולהוריד.

פלייליסט התחלה / סיום
רק 20 פריטי פלייליסט מותרים להורדה. אתה יכול להתחיל הורדות נוספות שנע בין 1 - 20 למשל אם אתה רוצה להוריד רשימות השמעה גדולות יותר.

YouTube הוא ללא ספק שירות אירוח הווידאו הגדול בעולם, עם אינספור שעות של תוכן לצפייה ברשת. וזו גם פלטפורמת המדיה החברתית הגדולה ביותר בעולם, עם יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם. כתוצאה מכך, ביוטיוב יש הכל: מוסיקה, סרטים, תוכניות טלוויזיה, קומדיה, משחקי משחק, הדרכות. והתוכן הולך וגדל. זה הופך את YouTube לאחד האתרים הטובים ביותר לבידור בחינם. עם זאת, הדרך הטובה ביותר ליהנות מסרטוני YouTube היא להוריד אותם באמצעות הכלי שלנו כדי לצפות בהם במצב לא מקוון.

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא ולגלות כיצד להשתמש בממיר YouTube ל- MP4 שלמטה כדי להוריד קטעי וידאו מ- YouTube.


מהו פורמט MP4?

לפני שאומר לך כיצד להמיר קטעי וידאו מ- MP4 ל- MP4, זה עשוי להועיל לך לדעת מה זה MP4.

MPEG-4 חלק 14, הידוע בדרך כלל על ידי סיומת הקובץ MP4 שלו, הוא פורמט דיגיטלי לאחסון שמע ווידאו. הוא יכול להכיל גם תמונות סטילס וכתוביות. פותח על ידי הארגון הבינלאומי לתקינה, MP4 שוחרר בשנת 2001, וזה אחד מתבניות הווידאו הנפוצות ביותר בעולם. פורמט זה גם מתאים לסטרימינג מקוון.

אך המפתח להצלחתו הוא שמדובר בפורמט דחוס. המשמעות היא שקבצי ה- MP4 קטנים מפורמטי וידאו אחרים. וזה לא משפיע בצורה ניכרת על איכות התוכן. זה הופך את MP4 לפורמט הווידאו האידיאלי לאחסון עשרות קבצי מולטימדיה במכשיר שלך מבלי לדאוג לשטח אחסון.


מהו ממיר YouTube ל- MP4 מקוון?

כפי שהשם מרמז, ממיר מקוון ל- YouTube ל- MP4 הוא כלי מבוסס אינטרנט להמרת קטעי וידאו מ- YouTube לקבצי MP4 כדי להוריד אותם לאחר מכן.

הקסם העיקרי של כלים מקוונים אלה כמו שלנו הוא שהם אינם מותקנים במכשיר שלך אלא מתארחים באינטרנט. כלומר כל תהליכי ההמרה נעשים באינטרנט במקום במכשיר שלך. במילים אחרות, אינך צריך להתקין תוכנית חדשה כדי להשלים את ההמרות וההורדות.

כמו כן, העובדה שמדובר בפלטפורמה מבוססת ענן מבטיחה המרות והורדות מהירות. והסיבה להשתמש ב- CoConvert ואחרים היא שממירים ומורידים מקוונים הם הדרך היחידה להוריד קטעי וידאו ב- YouTube מכיוון שהאתר לא נותן לך דרך לעשות זאת.

במקרה שלנו, CoConvert הוא לא רק מהיר, תכליתי וידידותי למשתמש. זה גם קטעי וידאו להורדה בחינם ללא הגבלה ללא תשלום כאן.


כיצד להמיר קטעי וידאו מקבצי YouTube ל- MP4 ב- CoConvert?

השימוש בפלטפורמה שלנו להמרת סרטוני YouTube ל- MP4 והורדתם ככאלה הוא דבר שכולם יכולים לעשות. התהליך הוא לא רק פשוט אלא גם מהיר. לאחר תחילת ההמרה, הוא מוכן כמעט בן רגע.

אתה לא צריך ידע בעריכת וידאו או מחשוב כדי להמיר קטעי וידאו ל- MP4. פשוט בצע את השלבים הבאים:

  1. חפש ב- YouTube את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להמיר ל- MP4.
  2. העתק את הקישור לסרטון או לפלייליסט והדבק אותו בתיבה "הכנס כתובת אתר כאן" למעלה.
  3. בחר MP4 כפלט הפורמט. ובחר את איכות הווידיאו שאתה מעדיף.
  4. לחץ על הגדרות וקבע אילו קטעי וידאו מפלייליסט שברצונך להוריד (אופציונלי).
  5. לחץ על כפתור ההורדה.

לאחר מכן, סרטון YouTube שלך יהיה מוכן להורדה שלך כקובץ MP4 תוך שניות ספורות.

כפי שאתה יכול לראות, רק כמה קליקים נחוצים כדי להמיר קטעי וידאו מ- YouTube ל- MP4 ב- CoConvert. התהליך הוא מאמץ ומהיר, אז הורידו כאן כמה סרטונים שתרצו.


האם ניתן להמיר פלייליסטים שלמים ב- YouTube ל- MP4?

כן, באפשרותך להוריד פלייליסטים שלמים ל- MP4 ב- CoConvert. אנו מספקים לכם הורדת רשימות השמעה של YouTube, אשר מאפשרת לכם להמיר מספר סרטונים בו זמנית לפורמט המועדף עליכם, כולל MP4.

בדרך זו, תוכלו להימנע מהטרחה של המרה והורדה של סרטון אחד בו זמנית, אך תוכלו להוריד את כולם בבת אחת. וזה גם יכול להאיץ את ההורדות שלך באופן משמעותי.

התהליך זהה לחלוטין למוצג לעיל. עם זאת, במקום להשתמש בכתובת האתר של סרטון יחיד, אתה רק צריך להוסיף את כתובת ה- URL של הפלייליסט שברצונך להמיר. כך תוכלו להמיר עד 100 סרטונים מיוטיוב בו זמנית.

ואל תדאג אם זה לוקח קצת יותר זמן מהמרת סרטון יחיד. זה צפוי שלוקח יותר זמן להמיר עשרות סרטונים מאחד.


לאן הסרטונים הולכים לאחר ההורדה?

לאחר סיום ההורדה, בדרך כלל עליכם למצוא את הסרטונים שהורדו בתיקיית ההורדות. עם זאת, הדבר תלוי לחלוטין בהגדרות המכשיר ודפדפן האינטרנט שלך.

לדוגמה, במקרים מסוימים המכשיר שלך יכול לשאול אותך היכן לשמור את הסרטון לפני תחילת ההורדה. במקרים אלה, שמור את הווידאו בתיקיה המועדפת עליך.


באילו מכשירים CoConvert זמין?

CoConvert היא פלטפורמה אליה תוכלו לגשת מכל מקום בעולם. אנחנו זמינים ברחבי העולם.

כמו כן, תוכלו להשתמש ב- CoConvert ברוב המכשירים המודרניים. לדוגמה, תוכל להמיר כאן קטעי וידאו של YouTube עם מחשבי Windows, מחשבי Chromebook, מחשבי מק, מכשירי iPhone, אייפדים, טלפונים עם Android, טאבלטים ו- Amazon Kindle Fire. כמו כן, תוכלו לגשת ל- CoConvert דרך אופרה, ספארי, גוגל כרום, מיקרוסופט אדג ', מוזילה פיירפוקס ורבים אחרים.


האם ממירי YouTube ל- MP4 מקוונים מאובטחים?

היה זמן שהתשובה תהיה שלילית ברורה. עוד היום, הורדות וממירים מקוונים היו מסוכנים. השימוש בהם פירושו וירוסים ותוכנות זדוניות עבור המכשיר שלך ומתמודדים עם איומי פישינג.

עם זאת, זה לא המקרה עכשיו בפלטפורמות כמו CoConvert. האתר שלנו מהווה אזור בטוח להמיר ולהוריד תוכן ללא דאגות. אנו בודקים זאת באופן קבוע בכדי להשאיר כל איום סייבר מחוץ לפלטפורמה שלנו - בדרך זו לא תמצא שום בעיה בעת ההורדה. כמו כן, אנו עומדים בתקני האבטחה של גוגל כדי לספק לכם תהליכי המרה איכותיים ביותר.

המר כמה קטעי וידאו מ- YouTube לקבצי MP4 שרק תרצו. אין לך ממה לפחד כאן.