ממיר YouTube ל- WebM

הכנס את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להמיר ולהוריד.

פלייליסט התחלה / סיום
רק 20 פריטי פלייליסט מותרים להורדה. אתה יכול להתחיל הורדות נוספות שנע בין 1 - 20 למשל אם אתה רוצה להוריד רשימות השמעה גדולות יותר.

כאן ב- Coconvert אנו מספקים לך כלי מקיף להמרת קטעי וידאו ופלייליסטים ב- YouTube לפורמטים רבים. תוכלו לבחור להמיר את הסרטונים ל- WAV, MP3, Ogg, MP4, M4A ועוד, כולל פורמט WebM.

אם אתם מתכננים להמיר ולהוריד סרטוני YouTube לפורמט האמור, אנו מזמינים אתכם להשתמש בפלטפורמה שלנו, לצורך העניין. מיד תבחין שאנחנו בין כלי ההמרה המקוון הטוב ביותר באינטרנט בזכות מהירויות ההמרה הגבוהות והפשטות שלנו.

גלה את הקסמים האחרים של הפלטפורמה שלנו, כולל אופן השימוש בה, להלן!


מהו פורמט WebM?

פותח על ידי On2, Xiph, Matroska ו- Google, ה- WebM הוא פורמט קובץ מולטימדיה שיצא בשנת 2010. הוא נוצר כחלופה לשימוש עבור רכיבי מולטימדיה ב- HTML5. לכן, הוא נועד לשתף סרטונים באינטרנט.

פורמט זה, אשר מבנה המכולה דומה לזה של פורמט מטרוסקה (MKV), מאחסן נתוני שמע ווידאו דחוסים. בתחילה פורמט הווידאו הזה הכיל וידיאו VP8 ואודיו של Vorbis, אך מאז שנת 2013 הוא תומך גם בווידיאו VP9 ובשמע Opus.

רוב דפדפני האינטרנט תומכים בפורמט זה, מכיוון שהוא נהוג להשתמש בשידור וידאו מקוון.


כיצד לפתוח קבצי WebM?

אם ברצונך להמיר קטעי וידאו לקבצי WebM, יעזור לך לדעת לפתוח קובץ מסוג זה. ותשמח לדעת שזה ממש פשוט לביצוע.

פורמט WebM תוכנן לאינטרנט, כך שתמצא קבצי WebM מוטבעים באתרים ברוב המקרים. מסיבה זו, התוכניות המובילות לפתיחתן הן דפדפני אינטרנט. גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, מיקרוסופט אדג ', אופרה ועוד רבים ותומכים בכך באופן מקורי, כך שתוכלו להשתמש בהם להזרים ולפתוח קבצי WebM.

בתחילה ספארי לא תמכה בפורמט זה. כתוצאה מכך, אנשים נאלצו להתקין תוסף בדפדפן כדי לפתוח ולהפעיל קבצי WebM באמצעות Safari. אך מאז גרסת Safari 14.1, דפדפן האינטרנט של אפל החל לתמוך בה באופן מקורי.

ניתן גם לפתוח ולהפעיל קבצי WebM עם מכשירי Android, מכיוון שמערכת הפעלה זו תומכת בכך באופן מקורי. ולבסוף, נגנים מפורסמים כמו נגן מדיה VLC, K-Multimedia Plater ו- MPlayer מאפשרים לכם גם לפתוח ולהפעיל קבצי WEBM.


כיצד להמיר קטעי וידאו לסרטוני YouTube לקבצי WebM

המרת סרטוני YouTube לקבצי WebM קלה יותר משחשבתם, במיוחד בעזרת כלי ההמרה שלנו. CoConvert נחשב עם ממשק אינטואיטיבי שנועד להפוך את המשימה לפשוטה עבור כולם, בניגוד לאפליקציות ההמרה המורכבות. מסיבה זו, אינך זקוק לידע עמוק במחשוב וכדומה כדי להמיר את הסרטונים לפורמט הרצוי בעת השימוש בממיר שלנו.

התהליך כולו מהיר למדי. אתה יכול להמיר כאן את קטעי הווידאו שלך לקבצי WebM בכמה לחיצות תוך שניות. אתה פשוט חייב:

  1. מצא ב- YouTube את כתובת האתר של הסרטון או הפלייליסט שברצונך להוריד.
  2. העתק והדבק את הקישור לסרטון או לפלייליסט בתיבה "הכנס URL כאן" למעלה.
  3. בחר בתבנית WebM כפלט הפורמט.
  4. לחץ על הגדרות והגדר אילו סרטונים מפלייליסט שברצונך להוריד (אופציונלי).
  5. לחץ על כפתור ההורדה.

וזה הכל. לאחר המתנה של כמה שניות, תוכל להוריד את הסרטונים שלך בפורמט WebM.


האם ניתן להמיר פלייליסטים ביוטיוב?

כן, באפשרותך להמיר את כל רשימות ההשמעה של YouTube בכל הסרטונים בבת אחת ב- CoConvert.

הוספנו תכונה זו לממיר שלנו מכיוון שאנחנו יודעים שזה יכול להיות מייגע לחזור על אותו תהליך המרה שוב ושוב. המרת עשרות סרטונים אחד אחד יכולה להיות משימה ארוכה מדי. אבל זו לא בעיה באתר שלנו מכיוון שאתה יכול להמיר עד 100 סרטונים בו זמנית עם הכלי שלנו.

התנאי היחיד הוא שהסרטונים שברצונך להמיר לקבצי WebM נאספים בפלייליסט של YouTube.

התהליך להמרת רשימות השמעה שלמות אינו שונה מזה של המרת סרטון יחיד. פשוט הוסף את כתובת ה- URL של פלייליסט במקום את ה- URL של סרטון אחד, וזה הכל.


מדוע להוריד סרטונים מיוטיוב?

למרות שסטרימינג מיוטיוב הוא פשוט ומגניב, אף אחד לא יכול להכחיש ששום דבר לא יעלה על הפעלת סרטונים במצב לא מקוון מהמכשיר שלך. והדרך היחידה להפעיל סרטוני YouTube במצב לא מקוון היא על ידי המרה והורדה של אותם עם ממירים כמו שלנו.

הסיבות לכך פשוטות:

ואלה הסיבות מדוע עדיף להוריד סרטונים מיוטיוב כדי לצפות בהם במצב לא מקוון.

לסיכום, תוכלו לצפות בהם בשום פנים ואופן ללא הפרעות, לא משנה מה.


האם זה בטוח להמיר סרטונים ופלייליסטים מיוטיוב ל- WebM?

אינך צריך לדאוג לווירוסים או תוכנות זדוניות בעת השימוש בכלי שלנו. וגם כאן לא תמצא איום פישינג אחד. הסיבה לכך היא שאנחנו בודקים באופן קבוע את האתר שלנו בכדי לשמור עליו נקי מכל איומי סייבר. כמו כן, אנו עומדים בתקני האבטחה של גוגל כדי שתוכלו להיות בטוחים לחלוטין כאן.

לכן, אנו אומרים לך שזה בטוח לחלוטין להשתמש ב- CoConvert כדי להמיר קטעי וידאו מ- YouTube לקבצי WebM.

עם זאת, לא כל הממירים בטוחים. אתה יכול לגלות שם כמה כלי המרה מקוונים שיכולים להוות סכנה למכשיר שלך. אז העצה שלנו היא שאתה צריך להשתמש רק בפלטפורמות אמינות כדי להוריד תוכן מ- YouTube.