Konwerter YouTube na MP4

Wstaw adres URL filmu lub listy odtwarzania, które chcesz przekonwertować i pobrać.

Początek/koniec listy odtwarzania
Dozwolone jest tylko 20 pozycji z listy odtwarzania na pobranie. Możesz rozpocząć więcej pobrań w zakresie od 1 do 20, na przykład, jeśli chcesz pobrać większe listy odtwarzania.

YouTube to bez wątpienia największa usługa hostingu wideo na świecie, oferująca niezliczone godziny treści do oglądania online. Jest to również największa platforma mediów społecznościowych na świecie, z ponad miliardem użytkowników na całym świecie. W rezultacie YouTube ma wszystko: muzykę, filmy, programy telewizyjne, komedie, gry, samouczki. A zawartość stale rośnie. To sprawia, że YouTube jest jedną z najlepszych witryn do bezpłatnej rozrywki. Jednak najlepszym sposobem na oglądanie filmów z YouTube jest pobranie ich za pomocą naszego narzędzia do oglądania ich w trybie offline.

Zapraszamy do dalszej lektury i dowiedz się, jak korzystać z naszego konwertera YouTube na MP4 poniżej, aby pobierać filmy z YouTube.


Jaki jest format MP4?

Zanim powiesz, jak przekonwertować filmy z YouTube'a na MP4, pomocne może być poznanie MP4.

MPEG-4 Part 14, powszechnie znany z rozszerzenia pliku MP4, to format cyfrowy do przechowywania dźwięku i wideo. Może również zawierać obrazy nieruchome i napisy. Opracowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną MP4 został wydany w 2001 roku i jest jednym z najczęściej używanych formatów wideo na świecie. Ten format dobrze nadaje się również do przesyłania strumieniowego online.

Ale kluczem do sukcesu jest to, że jest to skompresowany format. Oznacza to, że pliki MP4 są mniejsze niż inne formaty wideo. I nie wpływa to zauważalnie na jakość treści. Dzięki temu MP4 jest idealnym formatem wideo do przechowywania dziesiątek plików multimedialnych w urządzeniu bez martwienia się o przestrzeń dyskową.


Co to jest internetowy konwerter YouTube na MP4?

Jak sugeruje nazwa, internetowy konwerter YouTube na MP4 to narzędzie internetowe do konwersji filmów z YouTube na pliki MP4, aby później je pobrać.

Głównym urokiem tych narzędzi online, takich jak nasze, jest to, że nie są one instalowane na Twoim urządzeniu, ale hostowane w Internecie. Oznacza to, że wszystkie procesy konwersji odbywają się w Internecie, a nie na Twoim urządzeniu. Innymi słowy, nie musisz instalować nowego programu, aby ukończyć konwersję i pobieranie.

Ponadto fakt, że jest to platforma oparta na chmurze, gwarantuje szybkie konwersje i pobieranie. Powodem korzystania z CoConvert i innych jest to, że konwertery i programy do pobierania online są jedynym sposobem pobierania filmów z YouTube, ponieważ strona internetowa nie daje na to żadnego sposobu.

W naszym przypadku CoConvert jest nie tylko szybki, wszechstronny i przyjazny dla użytkownika. To także darmowe filmy do pobrania bez ograniczeń i bez żadnych opłat.


Jak konwertować filmy z YouTube na pliki MP4 w CoConvert?

Korzystanie z naszej platformy do konwersji filmów z YouTube na MP4 i pobierania ich jako takich jest czymś, co każdy może zrobić. Proces jest nie tylko prosty, ale i szybki. Po rozpoczęciu konwersji jest ona gotowa praktycznie w mgnieniu oka.

Nie potrzebujesz wiedzy na temat edycji wideo ani obliczeń, aby przekonwertować filmy na MP4. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

  1. Wyszukaj w YouTube adres URL filmu lub listy odtwarzania, które chcesz przekonwertować na MP4.
  2. Skopiuj link do filmu lub playlisty i wklej go w polu „Wstaw URL tutaj” powyżej.
  3. Wybierz MP4 jako wyjście formatu. I wybierz preferowaną jakość wideo.
  4. Kliknij ustawienia i ustaw filmy z playlisty, które chcesz pobrać (opcjonalnie).
  5. Kliknij przycisk pobierania.

Następnie Twój film z YouTube będzie gotowy do pobrania jako plik MP4 w ciągu kilku sekund.

Jak widać, wystarczy kilka kliknięć, aby przekonwertować filmy z YouTube na MP4 w CoConvert. Proces jest łatwy i szybki, więc pobierz tutaj tyle filmów, ile chcesz.


Czy można przekonwertować całe listy odtwarzania YouTube na MP4?

Tak, możesz pobrać całe listy odtwarzania YouTube do MP4 w CoConvert. Zapewniamy potężny program do pobierania list odtwarzania YouTube, który umożliwia konwersję wielu filmów jednocześnie do preferowanego formatu, w tym MP4.

W ten sposób możesz uniknąć kłopotów z konwersją i pobieraniem jednego filmu na raz, ale możesz pobrać je wszystkie jednocześnie. A to również może znacznie przyspieszyć pobieranie.

Proces jest dokładnie taki sam, jak pokazano powyżej. Jednak zamiast używać adresu URL pojedynczego filmu, wystarczy wstawić adres URL listy odtwarzania, którą chcesz przekonwertować. W ten sposób możesz jednocześnie konwertować do 100 filmów z YouTube.

I nie martw się, jeśli zajmie to trochę więcej czasu niż konwersja pojedynczego filmu. Oczekuje się, że konwersja kilkudziesięciu filmów trwa dłużej niż jednego.


Gdzie trafiają filmy po pobraniu?

Po zakończeniu pobierania zwykle pobrane filmy należy znaleźć w folderze Pobrane. Zależy to jednak całkowicie od ustawień Twojego urządzenia i przeglądarki internetowej.

Na przykład w niektórych przypadkach urządzenie może zapytać, gdzie zapisać film przed rozpoczęciem pobierania. W takich przypadkach zapisz wideo w wybranym przez siebie folderze.


W jakich urządzeniach dostępny jest CoConvert?

CoConvert to platforma, do której możesz uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Jesteśmy dostępni na całym świecie.

Możesz także używać CoConvert na większości nowoczesnych urządzeń. Na przykład możesz tutaj konwertować filmy z YouTube na komputery z systemem Windows, Chromebooki, komputery Mac, iPhone'y, iPady, telefony z Androidem, tablety i Amazon Kindle Fire. Podobnie możesz uzyskać dostęp do CoConvert za pośrednictwem Opery, Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox i wielu innych.


Czy konwertery YouTube na MP4 online są bezpieczne?

Był czas, kiedy odpowiedź brzmiała wyraźnie „nie”. Kiedyś programy do pobierania i konwertowania online były niebezpieczne. Korzystanie z nich oznaczało wirusy i złośliwe oprogramowanie dla Twojego urządzenia oraz stawianie czoła zagrożeniom phishingowym.

Jednak teraz tak nie jest w przypadku platform takich jak CoConvert. Nasza strona internetowa to bezpieczna strefa, w której można bez obaw konwertować i pobierać treści. Regularnie testujemy go, aby utrzymać wszelkie cyberzagrożenia poza naszą platformą - w ten sposób nie znajdziesz żadnego problemu podczas pobierania. Ponadto spełniamy standardy bezpieczeństwa Google, aby zapewnić najwyższą jakość procesów konwersji.

Konwertuj dowolną liczbę filmów z YouTube na pliki MP4. Nie masz się tutaj czego bać.