Konwerter YouTube na WebM

Wstaw adres URL filmu lub listy odtwarzania, które chcesz przekonwertować i pobrać.

Początek/koniec listy odtwarzania
Dozwolone jest tylko 20 pozycji z listy odtwarzania na pobranie. Możesz rozpocząć więcej pobrań w zakresie od 1 do 20, na przykład, jeśli chcesz pobrać większe listy odtwarzania.

W Coconvert zapewniamy wszechstronne narzędzie do konwersji filmów i list odtwarzania z YouTube do wielu formatów. Możesz przekonwertować filmy na WAV, MP3, Ogg, MP4, M4A i inne, w tym format WebM.

Jeśli planujesz konwertować i pobierać filmy z YouTube do tego formatu, zapraszamy do skorzystania z naszej platformy. Od razu zauważysz, że jesteśmy jednym z najlepszych narzędzi do konwersji online w sieci ze względu na wysoką szybkość konwersji i prostotę.

Odkryj poniżej inne uroki naszej platformy, w tym jak z niej korzystać!


Jaki jest format WebM?

Opracowany przez On2, Xiph, Matroska i Google, WebM to format plików multimedialnych wydany w 2010 roku. Został stworzony jako alternatywa dla elementów multimedialnych HTML5. Dlatego jest przeznaczony do udostępniania filmów w Internecie.

Ten format, którego struktura kontenera przypomina format Matroska (MKV), przechowuje skompresowane dane audio i wideo. Początkowo ten format wideo zawierał wideo VP8 i dźwięk Vorbis, ale od 2013 r. obsługuje również wideo VP9 i dźwięk Opus.

Większość przeglądarek internetowych obsługuje ten format, ponieważ jest on powszechnie używany do przesyłania strumieniowego wideo online.


Jak otworzyć pliki WebM?

Jeśli chcesz konwertować filmy do plików WebM, pomocne byłoby, gdybyś wiedział, jak otworzyć tego rodzaju plik. I ucieszysz się, wiedząc, że jest to naprawdę proste.

Format WebM został zaprojektowany dla Internetu, więc w większości przypadków znajdziesz pliki WebM osadzone na stronach internetowych. Z tego powodu wiodącymi programami do ich otwierania są przeglądarki internetowe. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera i wiele innych obsługują go natywnie, dzięki czemu można ich używać do strumieniowego przesyłania i otwierania plików WebM.

Początkowo Safari nie obsługiwała tego formatu. W rezultacie ludzie musieli zainstalować wtyczkę w przeglądarce, aby otwierać i odtwarzać pliki WebM w Safari. Ale od wersji Safari 14.1 przeglądarka internetowa Apple zaczęła go natywnie obsługiwać.

Możesz także otwierać i odtwarzać pliki WebM na urządzeniach z Androidem, ponieważ ten system operacyjny obsługuje je natywnie. I wreszcie, znane odtwarzacze, takie jak odtwarzacz multimedialny VLC, K-Multimedia Plater i MPlayer, umożliwiają również otwieranie i odtwarzanie plików WEBM.


Jak konwertować filmy na filmy z YouTube do plików WebM

Konwertowanie filmów z YouTube na pliki WebM jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza dzięki naszemu narzędziu do konwersji. CoConvert liczy się dzięki intuicyjnemu interfejsowi zaprojektowanemu tak, aby zadanie było proste dla wszystkich, w przeciwieństwie do złożonych aplikacji do konwersji. Z tego powodu nie potrzebujesz głębokiej wiedzy na temat komputerów lub tym podobnych, aby konwertować filmy do pożądanego formatu podczas korzystania z naszego konwertera.

Cały proces jest dość szybki. Tutaj możesz przekonwertować swoje filmy z YouTube na pliki WebM za pomocą kilku kliknięć w kilka sekund. Ty po prostu musisz:

  1. Znajdź w YouTube adres URL filmu lub listy odtwarzania, którą chcesz pobrać.
  2. Skopiuj i wklej link do filmu lub playlisty w polu „Tu wstaw URL” powyżej.
  3. Wybierz format WebM jako format wyjściowy.
  4. Kliknij ustawienia i ustaw filmy z playlisty, które chcesz pobrać (opcjonalnie).
  5. Kliknij przycisk pobierania.

I to wszystko. Po kilku sekundach będziesz mógł pobrać swoje filmy w formacie WebM.


Czy można konwertować listy odtwarzania YouTube?

Tak, możesz konwertować całe listy odtwarzania YouTube na wszystkie filmy naraz w CoConvert.

Dodaliśmy tę funkcję do naszego konwertera, ponieważ wiemy, że powtarzanie tego samego procesu konwersji może być naprawdę nużące. Konwersja dziesiątek filmów jeden po drugim może być zbyt długim zadaniem. Ale na naszej stronie nie stanowi to problemu, ponieważ za pomocą naszego narzędzia możesz konwertować do 100 filmów jednocześnie.

Jedynym warunkiem jest to, że filmy, które chcesz przekonwertować na pliki WebM, są zebrane na liście odtwarzania YouTube.

Proces konwersji całych list odtwarzania nie różni się od konwersji pojedynczego filmu. Po prostu dodaj adres URL playlisty zamiast adresu URL jednego filmu i to wszystko.


Po co pobierać filmy z YouTube?

Chociaż przesyłanie strumieniowe z YouTube jest proste i fajne, nikt nie może zaprzeczyć, że nic nie przebije odtwarzania filmów offline z Twojego urządzenia. A jedynym sposobem na odtwarzanie filmów z YouTube w trybie offline jest konwersja i pobieranie ich za pomocą konwerterów takich jak nasz.

Powody tego są proste:

I to są powody, dla których lepiej jest pobierać filmy z YouTube, aby oglądać je offline.

Podsumowując, będziesz mógł oglądać je w każdych okolicznościach bez przerw, bez względu na wszystko.


Czy konwersja filmów i list odtwarzania z YouTube do WebM jest bezpieczna?

Korzystając z naszego narzędzia, nie musisz się martwić o wirusy ani złośliwe oprogramowanie. I nie znajdziesz tu nawet jednego zagrożenia phishingiem. Powodem tego jest to, że regularnie testujemy naszą witrynę, aby chronić ją przed cyberzagrożeniami. Podobnie spełniamy standardy bezpieczeństwa Google, dzięki czemu możesz być tutaj całkowicie bezpieczny.

Dlatego mówimy, że używanie CoConvert do konwersji filmów z YouTube na pliki WebM jest całkowicie bezpieczne.

Jednak nie wszystkie konwertery są bezpieczne. Możesz tam znaleźć narzędzia do konwersji online, które mogą stanowić zagrożenie dla Twojego urządzenia. Dlatego radzimy, aby do pobierania treści z YouTube używać wyłącznie niezawodnych platform.