Stiahnite si a prevádzajte videá a zoznamy videí z Youtube a ďalších

Vložte adresu URL videa alebo zoznamu videí, ktoré chcete previesť, a stiahnite si ich.

Spustenie / ukončenie zoznamu skladieb
Na stiahnutie je povolených iba 20 položiek zoznamu videí. Môžete spustiť ďalšie sťahovanie v rozmedzí od 1 do 20, napríklad ak chcete sťahovať väčšie zoznamy skladieb.

Najlepší sťahovač videa z YouTube a prevádzač celého internetu!

YouTube.com je najpopulárnejší videoportál a tretí najnavštevovanejší web na svete. Jeho úspech je spôsobený jeho pohodlnosťou a ľahkým používaním, má však obmedzenia týkajúce sa bezplatného sťahovania videí z YouTube. Nie všetky videá je možné uložiť obvyklými metódami.

CoConvert je online nástroj, ktorý ponúka najrýchlejšie spôsoby, ako zadarmo stiahnuť videá z YouTube online, dokonca aj celé zoznamy skladieb! Poskytovanie najlepšej kvality uložených videí. Vyskúšajte to a uvidíte, že je to najpohodlnejší a najjednoduchší sťahovač videí YouTube, aký ste kedy použili!

CoConvert je vynikajúci nástroj, ktorý vám umožňuje sťahovať a prevádzať videá a zoznamy skladieb z YouTube a takmer zo všetkých populárnych mediálnych webov - pozrite si náš zoznam podporovaných webov.

Budete môcť prevádzať a sťahovať svoje videá z YouTube do formátu 4K alebo 8K vo formáte WEBM alebo až 1440p vo formáte MP4.


Konvertujte svoje obľúbené videá z YouTube na veľa rôznych formátov!

Hľadáte spôsoby, ako si vychutnať obľúbenú hudbu offline? Ste len dve kliknutia a stiahnete si ho a získate ho so sebou, nech ste kdekoľvek, bez akýchkoľvek nákladov prevedením YouTube na M4A, WAV, MP3, FLAC a ďalšie!


Ľahko si stiahnite zoznamy videí YouTube

Ak sa chcete dozvedieť, ako stiahnuť celý váš zoznam skladieb YouTube, máme pre vás riešenie!

Akokoľvek to znie jednoducho, CoConvert vám umožní stiahnuť až 100 videí YouTube online jediným kliknutím! - A keďže sú zoskupené ako zoznamy skladieb, môžete v rámci toho istého procesu prevádzať aj svoje zoznamy skladieb na YouTube vo formáte mp3.

Ak to chcete urobiť, stačí skopírovať adresu URL vášho zoznamu skladieb do poľa URL, zvoliť počet videí, ktoré chcete hromadne stiahnuť, a je to!


Mobilná webová aplikácia CoConvert

Zbavte sa stresu, keď nenájdete webovú stránku na stiahnutie videí, ktoré nie sú vhodné pre mobilné zariadenia. Naša CoConvert Mobile WebApp je spôsob, ako sťahovať videá a zoznamy videí YouTube ľahko a zadarmo!

Funguje presne ako desktopová verzia, ale 100% optimalizovaná pre mobilné zariadenia bez akýchkoľvek obmedzení a obmedzení a bez nutnosti akejkoľvek inštalácie. Stiahnite si a prevádzajte videá z YouTube z telefónu!


Stiahnite si videá z Facebooku a Instagramu pomocou služby CoConvert

Máte ťažkosti so sťahovaním videí z Facebooku alebo Instagramu? Zbytočne platiť? To je určite minulosť.

S CoConvertom sú vaše problémy vyriešené! Nielenže si budete môcť sťahovať videá z Facebooku v rozlíšení HD v priebehu niekoľkých sekúnd, ale môžete si tiež stiahnuť priame prenosy z Facebooku po dokončení.


Do akých formátov môžem konvertovať svoje videá?

Svoje videá môžete prevádzať z YouTube a prakticky kdekoľvek na internete do nasledujúcich formátov: MP3 (audio), M4A (Audio), WEBM (Audio), AAC (Audio), FLAC (Audio), OPUS (Audio), OGG ( Audio), WAV (Audio), MP4 (360p Video), MP4 (480p Video), MP4 (720p Video), MP4 (1080p Video), MP4 (1440p Video), WEBM (4K Video), WEBM (8K Video).


Je bezpečné sťahovať videá z YouTube alebo ich prevádzať do formátu MP3 z tejto stránky?

Webové stránky na stiahnutie a prevod súborov YouTube majú často zlú reputáciu, pretože sú v priebehu času sužované phishingovými a malwarovými hrozbami, a to aj od tretích strán! Ale to nie je náš prípad.

Toto je vlastne stránka, ktorú pravidelne testujeme, a ktorá je plynulá, rýchla, bezpečná, spoľahlivá a efektívna pri poskytovaní vysokokvalitných súborov MP4, WEBM, MP3 a M4A bez hrozby vírusových a spywarových infekcií.


Ukladá CoConvert stiahnuté videá alebo si ich uchováva?

CoConvert neukladá žiadne videá stiahnuté našimi používateľmi. Všetky videá sú uložené na príslušných serveroch každej stránky. CoConvert je úplne anonymná stránka.