Prevodník YouTube na MP4

Vložte adresu URL videa alebo zoznamu videí, ktoré chcete previesť, a stiahnite si ich.

Spustenie / ukončenie zoznamu skladieb
Na stiahnutie je povolených iba 20 položiek zoznamu videí. Môžete spustiť ďalšie sťahovanie v rozmedzí od 1 do 20, napríklad ak chcete sťahovať väčšie zoznamy skladieb.

YouTube je bezpochyby najväčšia videohostingová služba na svete s nespočetným počtom hodín sledovania online. A je to tiež najväčšia platforma sociálnych médií na celom svete s viac ako miliardou používateľov na celom svete. Vďaka tomu má YouTube všetko: hudbu, filmy, televízne programy, komédie, hry, výukové programy. A obsah neustále rastie. Vďaka tomu je YouTube jedným z najlepších webov pre zábavu zadarmo. Najlepším spôsobom, ako si vychutnať videá z YouTube, je ich stiahnutie pomocou nášho nástroja na ich sledovanie v režime offline.

Pozývame vás, aby ste čítali ďalej a zistili, ako používať náš prevodník YouTube na MP4 nižšie na sťahovanie videí z YouTube.


Čo je formát MP4?

Predtým, ako vám poviem, ako prevádzať videá z YouTube na MP4, by mohlo byť užitočné vedieť, čo je to MP4.

MPEG-4 časť 14, ktorá je všeobecne známa príponou súboru MP4, je digitálny formát na ukladanie zvuku a videa. Môže obsahovať aj statické obrázky a titulky. MP4, ktoré vyvinula Medzinárodná organizácia pre normalizáciu, bolo vydané v roku 2001 a je jedným z najpoužívanejších video formátov na svete. Tento formát je vhodný aj na online streamovanie.

Kľúčom k jeho úspechu je však to, že ide o komprimovaný formát. To znamená, že súbory MP4 sú menšie ako iné formáty videa. A to zreteľne neovplyvňuje kvalitu obsahu. Vďaka tomu je MP4 ideálnym formátom videa na ukladanie desiatok multimediálnych súborov do vášho zariadenia bez obáv z úložného priestoru.


Čo je online prevodník obsahu YouTube do MP4?

Ako už názov napovedá, online prevodník z formátu YouTube na MP4 je webový nástroj na prevod videí z YouTube na súbory MP4 a následné ich stiahnutie.

Hlavným kúzlom týchto online nástrojov, ako je ten náš, je to, že nie sú nainštalované vo vašom prístroji, ale sú hostené na internete. To znamená, že všetky procesy premeny sa uskutočňujú na internete namiesto vášho zariadenia. Inými slovami, na dokončenie konverzií a sťahovania nemusíte inštalovať nový program.

Tiež skutočnosť, že ide o cloudovú platformu, zaručuje rýchle konverzie a sťahovanie. Dôvod, prečo používať CoConvert a ďalšie, je ten, že online prevádzače a sťahovacie programy sú jediným spôsobom, ako sťahovať videá z YouTube, pretože webová stránka vám to nijako neumožňuje.

V našom prípade je CoConvert nielen rýchly, všestranný a užívateľsky príjemný. Je to tiež bezplatne stiahnuteľné video bez akýchkoľvek obmedzení tu.


Ako prevádzať videá z YouTube na MP4 súbory na CoConvert?

Používanie našej platformy na prevod videí YouTube na MP4 a ich sťahovanie ako také je niečo, čo môže urobiť každý. Tento proces je nielen priamy, ale aj rýchly. Hneď ako sa konverzia začne, je hotová prakticky okamžite.

Na prevod videí do formátu MP4 nepotrebujete znalosti úprav videa ani výpočtovej techniky. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

  1. Vyhľadajte na YouTube adresu URL videa alebo zoznamu skladieb, ktoré chcete previesť na MP4.
  2. Skopírujte odkaz na video alebo zoznam videí a vložte ho do poľa „Sem vložte adresu URL“ vyššie.
  3. Ako výstup formátu zvoľte MP4. A vyberte požadovanú kvalitu videa.
  4. Kliknite na nastavenia a nastavte, ktoré videá zo zoznamu chcete stiahnuť (voliteľné).
  5. Kliknite na tlačidlo sťahovania.

Potom bude vaše video z YouTube pripravené na stiahnutie ako súbor MP4 v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ako vidíte, na prevedenie videa z YouTube do MP4 v CoConvert stačí pár kliknutí. Proces je nenáročný a rýchly, takže si tu stiahnite toľko videí, koľko chcete.


Je možné prevádzať celé zoznamy skladieb z YouTube na MP4?

Áno, na Co4onvert si môžete stiahnuť celé zoznamy skladieb z YouTube do MP4. Poskytujeme vám výkonný sťahovač zoznamov videí YouTube, ktorý vám umožňuje prevádzať viac videí súčasne do požadovaného formátu vrátane MP4.

Týmto spôsobom sa vyhnete problémom pri konverzii a sťahovaní jedného videa naraz, môžete si ich však stiahnuť naraz. A to tiež môže výrazne urýchliť vaše sťahovanie.

Proces je úplne rovnaký ako je uvedené vyššie. Namiesto použitia adresy URL jedného videa však stačí vložiť adresu URL zoznamu videí, ktorú chcete previesť. Takto môžete prevádzať až 100 videí z YouTube súčasne.

A nebojte sa, ak to trvá o niečo dlhšie ako konverzia jedného videa. Očakáva sa, že prevedenie desiatok videí ako jedného trvá dlhšie.


Kam idú videá po stiahnutí?

Po dokončení sťahovania by ste mali stiahnuté videá zvyčajne nájsť v priečinku Stiahnuté súbory. To však úplne závisí od nastavení vášho prístroja a webového prehliadača.

Napríklad v niektorých prípadoch sa vás zariadenie môže pred spustením sťahovania opýtať, kam chcete video uložiť. V týchto prípadoch uložte video do priečinka, ktorý uprednostňujete.


V akých zariadeniach je CoConvert k dispozícii?

CoConvert je platforma, na ktorú máte prístup odkiaľkoľvek na svete. Sme k dispozícii po celom svete.

CoConvert môžete tiež použiť na väčšine moderných zariadení. Môžete tu napríklad prevádzať videá z YouTube pomocou počítačov so systémom Windows, Chromebookov, počítačov Mac, iPhonov, iPadov, telefónov s Androidom, tabletov a Amazon Kindle Fire. Rovnako môžete pristupovať k CoConvert cez Opera, Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox a mnoho ďalších.


Sú online prevádzače YouTube na MP4 bezpečné?

Boli časy, keď odpoveďou bola jednoznačná nie. V tom čase boli online sťahovače a prevádzače nebezpečné. Ich použitie znamenalo pre vaše zariadenie vírusy a škodlivý softvér a čelilo phishingovým hrozbám.

To však teraz neplatí pre platformy ako CoConvert. Naše webové stránky sú bezpečnou zónou na konverziu a sťahovanie obsahu bez obáv. Pravidelne ho testujeme, aby sme zabránili akejkoľvek kybernetickej hrozbe mimo našej platformy. Takto pri sťahovaní nenájdete žiadny problém. Rovnako spĺňame bezpečnostné štandardy spoločnosti Google, aby sme vám mohli poskytnúť procesy konverzie najvyššej kvality.

Konvertujte toľko videí z YouTube, do súborov MP4, koľko chcete. Nemáte sa tu čoho báť.