Prevodník YouTube na WebM

Vložte adresu URL videa alebo zoznamu videí, ktoré chcete previesť, a stiahnite si ich.

Spustenie / ukončenie zoznamu skladieb
Na stiahnutie je povolených iba 20 položiek zoznamu videí. Môžete spustiť ďalšie sťahovanie v rozmedzí od 1 do 20, napríklad ak chcete sťahovať väčšie zoznamy skladieb.

Tu v spoločnosti Coconvert vám poskytujeme komplexný nástroj na prevod videí a zoznamov videí YouTube do mnohých formátov. Môžete sa rozhodnúť previesť videá do formátu WAV, MP3, Ogg, MP4, M4A a ďalších, vrátane formátu WebM.

Ak plánujete prevádzať a sťahovať videá z YouTube do uvedeného formátu, potom vás vyzývame, aby ste využili našu platformu. Okamžite si všimnete, že vďaka vysokej rýchlosti a jednoduchosti konverzie patríme medzi najlepší online konverzný nástroj na webe.

Nižšie objavte ďalšie kúzla našej platformy, vrátane toho, ako ich používať.


Aký je formát WebM?

WebM, vyvinutý spoločnosťami On2, Xiph, Matroska a Google, je formát multimediálneho súboru vydaný v roku 2010. Bol vytvorený ako alternatíva k použitiu pre multimediálne prvky HTML5. Preto je navrhnutý na zdieľanie videí na webe.

Tento formát, ktorého štruktúra kontajnera sa podobá štruktúre formátu Matroska (MKV), ukladá komprimované zvukové a obrazové údaje. Tento formát videa spočiatku obsahoval video VP8 a zvuk Vorbis, ale od roku 2013 podporuje aj video VP9 a zvuk Opus.

Väčšina webových prehľadávačov podporuje tento formát, pretože sa bežne používa na streamovanie videa online.


Ako otvoriť súbory WebM?

Ak chcete prevádzať videá do súborov WebM, bolo by užitočné, keby ste vedeli, ako tento druh súboru otvoriť. A radi by ste vedeli, že je to skutočne jednoduché.

Formát WebM bol navrhnutý pre web, takže súbory WebM nájdete vo väčšine prípadov vložené na webových stránkach. Z tohto dôvodu sú hlavným programom na ich otvorenie webové prehľadávače. Prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera a mnoho ďalších ho natívne podporujú, takže ich môžete použiť na streamovanie a otváranie súborov WebM.

Safari spočiatku tento formát nepodporovalo. Výsledkom bolo, že si ľudia museli do prehliadača nainštalovať doplnok na otváranie a prehrávanie súborov WebM v prehliadači Safari. Ale od verzie Safari 14.1 ju začal webový prehliadač Apple natívne podporovať.

Súbory WebM môžete tiež otvoriť a prehrať na zariadeniach s Androidom, pretože to tento operačný systém natívne podporuje. A nakoniec, slávni hráči ako VLC media player, K-Multimedia Plater a MPlayer tiež umožňujú otváranie a prehrávanie súborov WEBM.


Ako prevádzať videá na videá YouTube do súborov WebM

Konverzia videí z YouTube na súbory WebM je ľahšia, ako by ste si mysleli, najmä s naším nástrojom na konverziu. CoConvert počíta s intuitívnym rozhraním navrhnutým tak, aby na rozdiel od zložitých konverzných aplikácií uľahčil úlohu všetkým. Z tohto dôvodu nepotrebujete pri používaní nášho prevádzača hlboké znalosti výpočtovej techniky a podobne, aby ste mohli prevádzať videá do požadovaného formátu.

Celý proces je dosť rýchly. Tu môžete previesť svoje videá z YouTube na súbory WebM pomocou niekoľkých kliknutí za pár sekúnd. Musíte len:

  1. Na YouTube vyhľadajte adresu URL videa alebo zoznamu skladieb, ktoré chcete stiahnuť.
  2. Skopírujte a prilepte odkaz na video alebo zoznam videí do poľa „Sem vložte adresu URL“ vyššie.
  3. Ako výstup formátu vyberte formát WebM.
  4. Kliknite na nastavenia a nastavte, ktoré videá zo zoznamu chcete stiahnuť (voliteľné).
  5. Kliknite na tlačidlo sťahovania.

A to je všetko. Po niekoľkých sekundách budete môcť sťahovať svoje videá vo formáte WebM.


Je možné prevádzať zoznamy skladieb YouTube?

Áno, na CoConvert môžete prevádzať naraz celé zoznamy skladieb YouTube a všetky videá.

Túto funkciu sme pridali do nášho prevádzača, pretože vieme, že môže byť skutočne namáhavé opakovať ten istý proces prevodu opakovane. Konverzia desiatok videí po jednom môže byť príliš dlhá úloha. Na našom webe to však nie je problém, pretože pomocou nášho nástroja môžete prevádzať až 100 videí súčasne.

Jedinou podmienkou je, aby sa videá, ktoré chcete previesť na súbory WebM, zhromažďovali v zozname skladieb YouTube.

Proces prevodu celých zoznamov skladieb sa nelíši od procesu prevodu jedného videa. Stačí pridať adresu URL zoznamu videí namiesto adresy jedného videa, a to je všetko.


Prečo sťahovať videá z YouTube?

Aj keď je streamovanie z YouTube priame a cool, nikto nemôže poprieť, že pri prehrávaní videí z vášho zariadenia nie je nič lepšie. Jediným spôsobom, ako prehrávať videá YouTube offline, je ich konverzia a stiahnutie pomocou prevádzačov, ako je tá naša.

Dôvody sú jednoduché:

A to sú dôvody, prečo je lepšie sťahovať videá z YouTube a pozerať ich offline.

Záverom ich budete môcť sledovať za každých okolností bez prerušenia, nech už sa deje čokoľvek.


Je bezpečné prevádzať videá a zoznamy skladieb z YouTube do WebM?

Pri používaní nášho nástroja sa nemusíte obávať vírusov alebo škodlivého softvéru. A tiež tu nenájdete ani jednu phishingovú hrozbu. Dôvodom je to, že naše stránky pravidelne testujeme, aby sme predišli akejkoľvek hrozbe kybernetických útokov. Rovnako spĺňame bezpečnostné štandardy spoločnosti Google, aby ste tu mohli byť úplne zabezpečení.

Preto vám hovoríme, že je úplne bezpečné používať program CoConvert na prevod videí z YouTube do súborov WebM.

Nie všetky prevádzače sú však bezpečné. Nájdete tam niekoľko nástrojov na online konverziu, ktoré by mohli byť pre vaše zariadenie hrozbou. Odporúčame vám preto, aby ste na sťahovanie obsahu z YouTube používali iba spoľahlivé platformy.