Twitch Klip İndirici

Dönüştürmek ve indirmek istediğiniz Videonun veya Oynatma Listesinin URL'sini girin.

Oynatma Listesi Başlangıç/Bitiş
İndirme başına yalnızca 20 Oynatma Listesi Öğesine izin verilir. Örneğin daha büyük çalma listeleri indirmek istiyorsanız, 1 - 20 arasında daha fazla indirme başlatabilirsiniz.

İnternetin ve yayın akışının bu çağında Twitch, özellikle canlı yayın akışıyla ilgilenenler için Web'deki en iyi eğlence kaynaklarından biri olduğunu her yıl kanıtladı.

Ya öğreticiler, oyunlar, turnuvalar, demolar ya da video oyunları dünyasıyla ilgili ne varsa yayınlamak için Twitch sizin için mükemmel bir platformdur. Ne de olsa yüz milyonlarca kullanıcısı olan dünya çapındaki en büyük canlı yayın hizmetidir.

Bu platformun oyuncular için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, CoConvert'te size Twitch'ten en sevdiğiniz videoları indirmek için mükemmel bir araç sunuyoruz: Twitch Clips indiricimiz.

Aracın avantajlarını ve platformumuzun nasıl çalıştığını aşağıda keşfedin!


Twitch klibi nedir?

Bildiğiniz gibi, Twitch öncelikle canlı akış için bir platformdur. Bununla birlikte, istediğiniz zaman aktarabileceğiniz videolar olan isteğe bağlı videolar (VOD'lar) da sunar. Tüm Twitch canlı akışları, sona erdikten sonra VOD olur, ancak premium kullanıcıysanız yalnızca 60 güne kadar web sitesinde barındırılırlar. Bu süre sona erdiğinde, tüm VOD sonsuza kadar kaybolur çünkü Twitch onu siler.

Buna rağmen, Twitch sunucularında videoları 'ölümsüzleştirmenin' bir yolu var ve bu, en sevdiğiniz canlı yayınlardan Twitch klipleri oluşturmaktır.

Klip, Twitch'te canlı akışlardan oluşturulan bir VOD türüdür; kısacası, herhangi bir kullanıcının oluşturabileceği belirli bir akıştan bir alıntı veya bölümdür. Klipler 5 ila 60 saniye uzunluğunda olabilir ve yaygın VOD'ların aksine süreleri dolmaz. Bir kez oluşturduğunuzda, siz silmediğiniz sürece klip sonsuza kadar Twitch'te kalacaktır.

Bu nedenle, öne çıkanlarla birlikte klipler, herhangi bir akışın en iyi anlarını sonsuza kadar sürmenin en iyi yoludur. Ve bunları aracımızla indirebilirsiniz.


Çevrimiçi Twitch Klipleri İndiricisi nedir?

CoConvert, birçok özelliğinin yanı sıra çevrimiçi bir Twitch klip indiricisidir. Yani, cihazınıza herhangi bir yeni program yüklemeye gerek kalmadan bir web tarayıcısından Twitch'ten klip indirmek için web tabanlı bir araçtır.

İnternet üzerinde çalıştığı için tüm işlemler bilgisayarınız veya mobil cihazınız yerine bulut üzerinde yapılır, hızlı dönüşüm ve indirmeler sağlanır.

CoConvert gibi çevrimiçi indiriciler, başta en yüksek hızları ve basitliği indirmek olmak üzere birçok avantaj sunar. Ancak bunun ötesinde ve Twitch örneğinde, sağladıkları en büyük fayda, platformun kendisi bunu yapmanıza izin vermediğinden Twitch'ten klip indirmenin tek yolu olmalarıdır. Bu nedenle, Twitch kliplerini indirmek istiyorsanız CoConvert'teki aracımızı kullanın.


CoConvert'te Twitch klipleri nasıl indirilir

CoConvert'teki diğer her şeyde olduğu gibi, aracımızla Twitch'ten klip indirmek basit ve hızlıdır. Aslında dünyada çok az şey daha kolay. Ve herhangi bir bilgisayar bilginiz yoksa endişelenmeyin, çünkü yalnızca Web'e nasıl tıklayacağınızı veya dokunacağınızı ve göz atacağınızı bilmeniz yeterlidir.

Twitch klip indiricimizi kullanarak Twitch kliplerini indirmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  1. İndirmek istediğiniz klibin/koleksiyonun URL'sini Twitch'te arayın.
  2. Yukarıdaki 'URL'yi buraya ekle' kutusuna kopyalayıp yapıştırın.
  3. Videoyu indirmek istediğiniz kaliteyi seçin.
  4. Ayarlar'ı tıklayın. Ardından, Twitch çalma listesinin (Opsiyonel) başlangıcını ve sonunu belirleyin.
  5. İndir'i tıklayın.

Ve birkaç saniye içinde CoConvert, Twitch klibini işleyecek ve böylece neredeyse anında indirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi sitemizdeki indirme işlemi çoğu yöntemden daha basittir. Tavsiyemiz, Twitch kliplerini mümkün olan en kolay şekilde indirmek için platformumuzu kullanmaktır.

Twitch Koleksiyonlarını indirmek mümkün mü?

Twitch'te, daha iyi organizasyon için videoları bir oynatma listesinde gruplamak da mümkündür. Bunlara platform içindeki koleksiyonlar denir.

CoConvert'te tüm videoların tüm Twitch koleksiyonlarını aynı anda indirmenize izin veriyoruz. Tek bir klibi indirmenin tek farkı, bir Twitch klibinin URL'si yerine bir Twitch koleksiyonunun URL'sini eklemeniz gerektiğidir. Ve en iyisi, işlemin neredeyse bir klibi indirirken olduğu kadar hızlı olmasıdır.

Planınız birden fazla klip indirmekse, 100 klipten oluşan koleksiyonları indirmenize izin verdiğimiz için bu CoConvert özelliği ile indirmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İşte bu yüzden aracımız Web'deki en hızlı araçtır.

Klipleri hangi video kalitesinde indirmek mümkün?

Bu tamamen içeriğin orijinal video kalitesine bağlıdır. İndirmek istediğiniz klip Twitch'e 480p kalitede yüklendiyse daha yüksek kalitede indirmeniz mümkün değil. Ancak Twitch klibi HD ise, o video kalitesinde sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Twitch kliplerini 360p, 480p, 720p, 1080p, 2K, 4K ve hatta dilerseniz 4K olarak indirebilirsiniz.

CoConvert hangi cihazlarda kullanılabilir?

Doğrudan konuşacağız ve İnternet bağlantınız varsa, kullandığınız cihazdan bağımsız olarak büyük olasılıkla CoConvert'e erişiminizin olacağını söyleyeceğiz. Twitch kliplerini platformumuzu kullanarak hemen hemen her cihazdan indirebilirsiniz.

Twitch Klip İndiricimiz Windows PC'ler, Mac Bilgisayarlar, iOS cihazlar, Android telefonlar ve tabletler ve Amazon Kindle Fire tabletlerle çalışır. Aynı şekilde, aracımıza Opera, Safari, Microsoft Edge, Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi en popüler tarayıcılar da dahil olmak üzere herhangi bir web tarayıcısı üzerinden erişebilirsiniz.

Twitch'ten klip indirmek güvenli midir?

Tamamen kullandığınız yönteme bağlıdır. Bazı yollar cihazınızı tehlikeye atabilir. Yanlış olanı seçerek mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakabilir veya kimlik avı tehditleri bulabilirsiniz.

CoConvert'te durum böyle değil. Düzenli testlerimiz göz önüne alındığında, platformumuz virüslerden ve diğer her türlü siber tehditten tamamen arındırılmıştır. Bu nedenle, en sevdiğiniz Twitch kliplerini ve koleksiyonlarını saniyeler içinde birkaç tıklamayla indirmenin güvenilir ve güvenli bir yolunu sunuyoruz.