4K Video İndirici ve Dönüştürücü

Dönüştürmek ve indirmek istediğiniz Videonun veya Oynatma Listesinin URL'sini girin.

Oynatma Listesi Başlangıç/Bitiş
İndirme başına yalnızca 20 Oynatma Listesi Öğesine izin verilir. Örneğin daha büyük çalma listeleri indirmek istiyorsanız, 1 - 20 arasında daha fazla indirme başlatabilirsiniz.

Full HD'den (1080p) dört kat daha yüksek çözünürlüğe sahip videolar indirmek birçok insanın en tatlı hayalidir. Ama artık hayal kurmayı bırakmanın ve 4K Video İndirici aracımızla CoConvert'te bu fanteziyi gerçekleştirmenin zamanı geldi!

Artık sayısız web sitesinden istediğiniz tüm videoları 4K'ya kadar yüksek video kalitesinde sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Burada, Web'de bulabileceğiniz en kapsamlı indiricilerden birine ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

4k çözünürlük, platformumuz ve videoları 4K olarak nasıl indireceğiniz hakkında aşağıdan daha fazla bilgi edinin.


4K çözünürlük buna değer mi?

4K videolar büyük dosyalar olma eğilimindedir. 4K çözünürlükte sadece 1 dakikalık bir video bile 375 Mb'lık bir dosyaya eşittir. Sonuç olarak, birçok insan bu kadar yüksek kalitenin gerçekten buna değip değmediğini merak ediyor. Ve cevap evet.

Ticari olarak Ultra HD olarak bilinen 4K çözünürlük, yaklaşık 4000 piksellik bir ekran çözünürlüğüne atıfta bulunur. Bu video kalitesi (3840 x 2160 piksel), Full HD kalitesinin (1920 x 1080 piksel) piksel çözünürlüğünün dört katıdır. Ve hat çözünürlüğü açısından, 1080p çözünürlüğün iki katı (2160p). Yani kısacası 4K, FULL HD çözünürlükten (1080p) dört kat daha yüksek bir video kalitesidir. Bu nedenle, adı.

4K ve 1080p videolar arasındaki fark, SD ve HD çözünürlükler arasında hemen hemen aynıdır. Yani, fark çok büyük. Her şey çok daha gerçekçi, daha parlak, canlı görünüyor. Neredeyse ekrandaki şeyler aslında tam orada yüzünüzün önündeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Bu yüzden 4K'nın gerçekten buna değer olduğuna inanıyoruz. Bu çözünürlükte video oynatabilen cihazlarınız varsa, bunlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız. Ve burada, CoConvert'te bu video kalitesinde videoları indirerek yapmaya başlayabilirsiniz.


Neden CoConvert ile 4K video indirmelisiniz?

Bizimki gibi indiricileri kullanarak İnternet'ten video indirmek için birçok neden var. Ve tüm nedenler, hiçbir şeyin doğrudan cihazınızın sabit diskinden çevrimdışı video oynatmaktan daha iyi olmamasıyla ilgilidir. Akış içeriği ne kadar basit olursa olsun, her şeyi çevrimdışı izlemek en iyisidir.

Nedenini görelim:

Bizimki gibi platformları kullanan herhangi bir web sitesinden 4K video indirmenin nedenleri de bunlar.


CoConvert ile 4K videolar nasıl indirilir

4K çözünürlükteki videoları buradan hiç zorlanmadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İşlem oldukça basittir. Sonuç olarak, indirme aracımızı kullanmak için bilgisayarla ilgili herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu, platformun herkes için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış kullanıcı dostu arayüzü sayesindedir. CoConvert, piyasadaki en hızlı indiricilerden biri olduğu için video neredeyse anında indirmeniz için hazır olacaktır.

CoConvert'te 4K videoları indirmek için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

  1. İndirmek istediğiniz video veya oynatma listesi URL'sine bakın.
  2. Yukarıda gördüğünüz "URL'yi buraya ekle" kutusuna URL'yi kopyalayıp yapıştırın.
  3. Format çıktısı olarak WEBM - 4K'yı seçin.
  4. AYARLAR'a tıklayın ve çalma listesinin başlangıcını ve sonunu ayarlayın (İsteğe bağlı).
  5. İNDİR düğmesine tıklayın.

Ve tüm yapman gereken bu. Bundan sonra, birkaç saniye bekledikten sonra 4K videoyu indirebileceksiniz.

Gördüğünüz gibi, platformumuzla 4K videoları indirmek çok kolay. Sadece birkaç tıklama ile anında yapabilirsiniz.

Ancak, indirmek istediğiniz içerik doğal olarak Ultra HD çözünürlükte değilse, 4K olarak indirmenin bir anlamı olmadığını unutmayın. Böyle bir şey videonun kalitesini artırmaz.


CoConvert ile hangi web sitelerinden video indirmek mümkün?

CoConvert, içeriği 9 farklı formatta ve çeşitli video çözünürlüklerinde (360p'den 8K çözünürlüğe kadar) indirmenize izin veren kapsamlı bir indirme aracıdır. Ve sadece bu değil, aynı zamanda en popüler sitelerden video indirmenize ve daha fazlasına olanak tanır.

CoCoconvert'i yüzlerce siteden video indirmek için kullanabilirsiniz. YouTube, Instagram, Viki, Facebook, Twitter, Vimeo, Dailymotion, Pinterest, Reddit... Ve liste uzayıp gidiyor. Ve video 4K ise, o kalitede indirebildiğinizden emin olun.


CoConvert hangi cihazlarda kullanılabilir?

CoConvert, Apple cihazları, Android cihazları, Windows PC'ler ve Amazon Kindle Fire tabletleri gibi çoğu modern cihaz için kullanılabilir. Bunlardan birine sahipseniz, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, CoConvert'e Opera, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox ve Safari dahil olmak üzere hemen hemen tüm web tarayıcıları üzerinden erişebilirsiniz.


4K Video İndiricileri kullanmak güvenli midir?

Bir süre önce, indiriciler bazıları arasında kötü bir üne sahiptir. Bunun nedeni, bazı araçların cihazınız için gerçek bir tehdit oluşturmasıdır. Örneğin, cihazınız bunları kullanarak virüs veya kötü amaçlı yazılım alabilir. Veya sitede kimlik avı tehditleri bulabilirsiniz. Ancak CoConvert'te durum böyle değil.

CoConvert, videoları 4K olarak indirmek için güvenli bir yerdir. Herhangi bir siber tehdidi platformun dışında tutmak için siteyi düzenli olarak test ediyoruz ve Google güvenlik standartlarını karşılıyoruz. Bu nedenle, bizimle korkacak bir şeyiniz yok.

CoConvert'te istediğiniz tüm 4K videoları indirin. Size veya cihazınıza hiçbir şey olmayacak.