YouTube'dan WAV'ye Dönüştürücü

Dönüştürmek ve indirmek istediğiniz Videonun veya Oynatma Listesinin URL'sini girin.

Oynatma Listesi Başlangıç/Bitiş
İndirme başına yalnızca 20 Oynatma Listesi Öğesine izin verilir. Örneğin daha büyük çalma listeleri indirmek istiyorsanız, 1 - 20 arasında daha fazla indirme başlatabilirsiniz.

En sevdiğiniz müzik türü nedir? Rock, pop, elektronik müzik veya klasik müzik fark etmez, YouTube en sevdiğiniz şarkıları dinlemenin ve yenilerini keşfetmenin en iyi yollarından biridir. Ancak tercih ettiğiniz sanatçıları yalnızca WAV formatında sağlanan mümkün olan en iyi kalitede çevrimdışı olarak dinlemek daha da iyidir. Ama bunu nasıl yapabilirsiniz?

YouTube neredeyse sınırsız içeriğe sahip olduğundan, kişisel müzik çalma listenizi oluşturmanın en uygun yöntemi müzik videolarını WAV formatına dönüştürmek ve indirmektir. Ve bunu burada Coconvert'te, tüm Web'deki en iyilerden biri olan çevrimiçi ücretsiz dönüştürücüyü kullanarak yapabilirsiniz.

Okumaya devam edin ve WAV'ın neden mümkün olan en yüksek kalitede müzik dinlemek için en iyi seçenek olduğunu keşfedin!


WAV ses formatı nedir?

Ağustos 1991'de piyasaya sürülen Waveform Audio File Format, dosya adı uzantısı nedeniyle popüler olarak WAV olarak bilinir, IBM ve Microsoft tarafından geliştirilen bir ses dosyası formatıdır.

WAV dosya formatı, çoğunlukla sıkıştırılmamış kayıpsız ses içeren ham bir ses formatıdır. Bu, kaydedilen sesin kusursuz ve aslına sadık kalması nedeniyle mümkün olan en yüksek ses kalitesini sağlar. Bu nedenle Wav, müzik endüstrisi ve benzerleri için tercih edilen ses formatıdır. Ve bu biçimin ne kadar yaygın olduğunu merak ediyorsanız, bunun Windows PC için standart ses biçimi olduğunu düşünün.

Bununla birlikte, küçük bir dezavantajları vardır: WAV dosyaları, sıkıştırılmamış veriler oldukları için çok fazla depolama alanı kaplar. 1 dakikalık bir WAV dosyasının boyutu kolayca 10 MB, hatta 16 MB olabilir. Her şey yüksek sadakat için!


WAV Kullanmanın Avantajları

WAV dosya formatı, ultra yüksek ses kalitesini ve mümkün olan en yüksek ses doğruluğunu garanti eder. Bu mümkündür çünkü sıkıştırılmamış bir formattır ve MP3 dosyalarında olduğu gibi herhangi bir veri parçasını kaybetmez, bu da küçük dosya boyutları için ses kalitesinden ödün verir. Kısacası, WAV dosyaları neredeyse orijinal ses kaynağının tam kopyaları gibi geliyor. Ancak MP3 gibi sıkıştırılmış ses formatlarına göre belirgin avantajlarını görelim:

Yani, depolama alanı sizin için sorun değilse ve yüksek kaliteli ses için keskin bir kulağınız varsa, WAV dosyaları tam size göre.

YouTube'dan istediğiniz tüm videoları Coconvert'te WAV ses formatına dönüştürmek için şimdi başlayın; bu hepsinden daha iyi bir seçenek.


Neden YouTube'dan video indirmelisiniz?

Doğrudan Youtube'dan müzik dinlemek oldukça zahmetsiz ve bol olsa da, yalnızca akış eylemi bazı sınırlamalar getirir. CoConvert ile YouTube'dan video indirmenin avantajlarını görelim.

  1. Her şeyden önce, size özgürlük verir. YouTube her zaman İnternet'e bağlı olmanızı gerektirir. Aksi takdirde videolara erişemezsiniz. İnternet bağlantısı her yerde mevcut değildir, bu nedenle YouTube'dan istediğiniz zaman müzik dinleyemezsiniz, yalnızca İnternet'e bağlı olduğunuzda dinleyebilirsiniz. Şarkıları internete ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak çaldığınız için cihazınızda kayıtlı müzik olduğunda bu olmaz. Müziği indirirken sevdiğiniz sanatçıları dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazda gerçek anlamda her yerde dinleyebilirsiniz.
  2. Paradan tasarruf edersiniz. İnternet ücretsiz değildir; Hepimiz bunu biliyoruz. Youtube'u müzik dinlemek için kullanırsanız, seçtiğiniz kaliteye bağlı olarak saatte 114 MB ile 1,65 GB arasında tüketirsiniz. Ve müzik dinlemek, birçok insanın saatlerce yapmaktan keyif aldığı bir aktivitedir. Yine de, belirli bir veri paketi sizi sınırlarsa, bunu yapmak maliyetli olacaktır. Böylece müziği YouTube'dan indirip çevrimdışı olarak dinleyerek paradan tasarruf edersiniz.
  3. Gecikmeyi önlersiniz. Gecikme, yavaş veya kararsız İnternet bağlantılarının en can sıkıcı düşmanıdır. Her beş saniyede bir duran bir şarkıyı dinlemek çok sinir bozucu ve bu nedenle, akış yapmak bazıları için en iyisi değil. Ancak cihazınızda kayıtlı müzik varken böyle bir şey olmaz.
  4. Reklamsız. Neredeyse gecikme kadar sinir bozucu olan YouTube'daki reklamlar bazen çok rahatsız edici olabiliyor. Örneğin, bir müzik albümü dinlerken, en son isteyeceğiniz şey, istenmeyen bir videonun en sevdiğiniz şarkıların çalınmasını durdurmasıdır. Çevrimiçi aracımızla YouTube'dan müzik indirerek reklamlara sonsuza kadar veda edebilirsiniz.

Bunlar, YouTube videolarını çevrimiçi oynatmak yerine indirmenin ana avantajlarıdır.

Ancak YouTube videolarını WAV dosyalarına dönüştürmekle ilgili bir tane daha var. Bu şekilde, şarkılara her zaman mümkün olan en yüksek kalitede erişebilecek ve bunları çalmak için İnternet hızınıza bağlı kalmayacaksınız. CoConvert'i kullanmaya başlayın; Size İnternet'teki en iyi YouTube'dan WAV'a dönüştürücü aracı sunuyoruz.


YouTube videoları veya oynatma listeleri nasıl WAV'a dönüştürülür

YouTube videolarını CoConvert ile dönüştürmek ve indirmek çok basit bir işlemdir. En iyi özellik, aynı anda 100 adede kadar video alabilmeniz için tüm YouTube oynatma listelerini dönüştürmenize ve indirmenize izin vermemizdir. Ve süreç hızlı. Sadece birkaç tıklama alır.

Tüm yapman gereken:

  1. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun veya oynatma listesinin bağlantısını arayın.
  2. Kopyalayıp yukarıdaki URL kutusuna yapıştırın.
  3. Çıkış formatı olarak WAV'ı seçin.
  4. Oynatma listesinden kaç video indirmek istediğinizi yapılandırmanız gerekiyorsa ayarlara tıklayın.
  5. İndir'i tıklayın.

Ve tüm yapman gereken bu. CoConvert, YouTube videolarını saniyeler içinde WAV'a dönüştürür ve ardından indirmeniz yeterlidir.


Coconvert ile YouTube Videolarını WAV'a Dönüştürün

Depolama alanınız kısıtlı değilse ve bir hi-fi aşığıysanız, CoConvert ile YouTube videolarını WAV formatına dönüştürmekten çekinmeyin. En yüksek kalitede ses elde etmenin tek yolu budur.