Youtube'dan M4A'ya Dönüştürücü

Dönüştürmek ve indirmek istediğiniz Videonun veya Oynatma Listesinin URL'sini girin.

Oynatma Listesi Başlangıç/Bitiş
İndirme başına yalnızca 20 Oynatma Listesi Öğesine izin verilir. Örneğin daha büyük çalma listeleri indirmek istiyorsanız, 1 - 20 arasında daha fazla indirme başlatabilirsiniz.

CoConvert, Web'deki en çok yönlü çevrimiçi dönüştürücülerden biridir. YouTube'daki videoları birkaç tıklamayla ve birkaç saniye içinde birçok formata dönüştürmek için platformumuzu kullanabilirsiniz.

Videoları belirtilen formatta indirmek istiyorsanız, size bu hedefe ulaşmanın en kolay yolunu sunuyoruz. YouTube'daki videoları M4A'ya dönüştürmek için CoConvert'ı şimdi CoConvert'te kullanmaya başlayın. Aracımızın YouTube'dan içerik dönüştürmek ve indirmek için en iyi yöntemlerden biri olduğunu keşfedeceksiniz. YouTube'dan video almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!


M4A formatı nedir?

M4A formatı, MP3 formatının halefidir. Apple böyle geliştirdi. Daha ayrıntılı olarak, MPEG-4 ses dosyası biçimi (dosya uzantısı nedeniyle M4A olarak bilinir), içeriğini AAC (Gelişmiş Ses Kodlama) kodeği veya ALAC (Apple Kayıpsız Ses Kodeği) ile kodlayan bir ses biçimidir. İlki sıkıştırılmış ses içindir ve ikincisi ham ses verileri içindir.

M4A ve MP4'ün aynı olup olmadığını merak ediyorsanız, teknik olarak değiller. Her ikisi de MPEG-4 olmasına rağmen, MP4 içeriği multimedyadır, M4A dosyaları ise yalnızca ses dosyalarıdır.

Ve bu formatın bilinmediğine veya bunun gibi bir şeye inanmaya cesaret etmeyin. Aslında M4A çok ünlüdür. iTunes bunu kullanır ve hayal edebileceğiniz hemen hemen her modern cihazda çalabilirsiniz.


M4A MP3'ten daha mı iyi?

M4A, MP3'e göre bazı avantajlar gösterir. Bu çok mantıklı çünkü M4A, MP3 formatının halefi ve bu nedenle teknolojik gelişmeleri sergiliyor.

Her şeyden önce M4A, MP3'ten daha fazla seçenek sunar. Örneğin, M4A dosyalarını şifreleyebilirsiniz. Ayrıca, kayıpsız sıkıştırmayı destekler.

Ancak en çarpıcı gelişmeler ses kalitesiyle ilgili. M4A dosyaları, aynı bit hızında olsalar bile MP3 dosyalarından daha iyi ses verir. Aynı şekilde, M4A dosyaları MP3'ten daha küçük boyutlara sahiptir.

MP3 standart ses formatıdır, ancak yalnızca kolaylık ve gelenek adına. Gerçek şu ki, M4A genel olarak daha iyi. Bu nedenle, bir YouTube videosunu dönüştürecekseniz M4A'yı seçin.


Videoları YouTube'dan M4A'ya dönüştürme

CoConvert'te YouTube videolarını M4A'ya dönüştürmekten daha kolay bir şey olmadığını söylediğimizde yalan söylemiyoruz. Çevrimiçi aracımız, herkesin sorunsuz bir şekilde kullanabileceği sezgisel bir arayüze sahiptir.

Videoları dönüştürmek için uygulamaları indirme konusunda endişelenmeyi bırakamazsınız. CoConvert'i kullanmak için bilgi işlem veya video düzenleme bilgisine de ihtiyacınız yok. Her şeyi sizin için basitleştirmek istiyoruz, bu yüzden buna göre bir araç geliştirdik.

YouTube videolarını M4A'ya dönüştürmek için yapmanız gerekenler:

  1. İndirmek istediğiniz videonun veya oynatma listesinin bağlantısını arayın.
  2. Kopyalayıp yukarıdaki 'URL'yi buraya ekle' kutusuna yapıştırın.
  3. M4A'yı biçim çıkışı olarak ayarlayın.
  4. Ayarlara tıklayın ve çalma listelerinin başlangıcını ve sonunu belirleyin (İsteğe bağlı).
  5. İndir düğmesine tıklayın.

Ve birkaç saniye içinde, CoConvert videoları dönüştürecek ve böylece onları hemen indirebileceksiniz.

Görmek? Platformumuzu kullanmaktan daha yönetilebilir çok az şey vardır. Videoları M4A'ya dönüştürmek için tek yapmanız gereken birkaç kez tıklamak ve videolar hızlı bir şekilde indirmeniz için hazır olacak.

Bu nedenle, diğer çevrimiçi dönüştürücüler yerine CoConvert'i seçin. Size hız ve basitlik veriyoruz.


İndirilen dosyalar nereye kaydedilir?

Bu, cihazınızın yapılandırmasına bağlıdır. Bir şey indirirken cihazınız size onu hangi klasöre kaydetmek istediğinizi sorabilir. Ancak ortak olan şey, videoların otomatik olarak İndirilenler klasörüne kaydedilmesidir. İndirme bittiğinde, M4A dosyasını orada bulacaksınız.


YouTube videolarını M4A'ya dönüştürmek güvenli midir?

CoConvert'te videoları YouTube'dan M4A'ya dönüştürmek tamamen güvenlidir.

Aynı şeyi diğer çevrimiçi dönüştürücüler için söyleyemeyiz. Ne yazık ki, bazı dönüştürücüler gerçek tehditlerdir. İndireceğiniz tek şeyin bir video değil, korkunç kötü amaçlı yazılım olduğu bir kimlik avı yuvasıdır.

Ancak, bir kez daha CoConvert güvenlidir. Aracımızı kullanırken sizi güvende tutmak için güvenlik seviyelerini mümkün olduğunca yüksek tutmak için sitemizi periyodik olarak test ediyoruz.

CoConvert'te videoları dönüştürürken endişelenmeyin. Bizimle güvende olduğunuzu garanti ediyoruz.


Tüm YouTube oynatma listelerini M4A'ya dönüştürün

Videoları M4A veya başka bir formata dönüştürmenin en hızlı yolunu sunuyoruz. Yöntem, bir seferde bir video yerine tüm oynatma listesi videolarını bir kerede dönüştürmektir.

Bunu yapmak için tek bir video yerine bağlantıyı kopyalayıp bir YouTube oynatma listesine yapıştırmanız yeterlidir. Ve aracımız tüm videoları aynı anda dönüştürecek. Bu sayede çok zaman kazanabilir ve indirmelerinizi çok hızlandırabilirsiniz!

Bu nedenle, diğer dönüştürücüler yerine CoConvert'i seçin. Biz daha hızlıyız!


Tüm cihazlarınızda kullanılabilir

Bu akıllı telefon çağında, bazı dönüştürücüler cep telefonlarını desteklemiyor. Diğerleri ise tam tersini yapar ve yalnızca telefonlar ve tabletler için kullanılabilir.

Bu bizim platformumuzla olmaz. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, hiç kimsenin CoConvert'e erişimini yasaklamıyoruz.

Microsoft Windows PC'ler, Apple iPhone'lar, iPad'ler, Mac'ler, Android telefonlar, tabletler, Amazon Kindle Fire ve Chromebook'ları kullanarak YouTube videolarını aracımızla M4A'ya dönüştürebilirsiniz. Aynı şekilde Google Chrome, Opera, Microsoft Edge, Safari ve Mozilla Firefox dahil olmak üzere herhangi bir tarayıcı üzerinden platformumuza erişebilirsiniz.


Tüm cihazlarınızda kullanılabilir

Youtube'dan istediğiniz tüm videoları M4A'ya dönüştürmeyi bitirdikten sonra, Web'deki çoğu platformdan içerik dönüştürmek ve indirmek için CoConvert'i kullanabileceğinizi unutmayın.

Diyelim ki Facebook'tan içerik indirmeniz gerekiyorsa, bunu CoConvert'te yapabilirsiniz. Aracımızı kullanarak Twitter, Instagram, Tik Tok, Daily Motion, Vimeo, Twitch ve diğer birçok platformdan video indirebilirsiniz!

Tüm İnternet'ten içerik dönüştürmek ve indirmek için kapsamlı bir araç sağlıyoruz. Her platform için belirli bir indiriciye değil, hepsini indirmek için tek bir siteye bakın. Yani, CoConvert.